Пʼятниця, 16 жовтня 2009 08:20

Депутатам- педофілам запропонували хімічну кастрацію

Депутатам- педофілам запропонували хімічну кастрацію

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, яким передбачається процедура хімічної кастрації педофілів.

Автором цього проекту є "регіонал" Володимир Сівкович.

"Проект закону передбачає запровадження процедури хімічної (фармакологічної) кастрації особи, що вчинила злочин проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх або суспільно небезпечне діяння, що підпадає під ознаки складу такого злочину", - повідомляє прес-служба депутата.

У повідомленні зазначено, що метою законопроекту є унеможливлення вчинення нового акту педофілії або іншого суспільно небезпечного діяння цією ж особою.

Згідно з документом передбачається доповнення Кримінального кодексу новим розділом, який запроваджує примусову хімічну кастрацію.

"Процедура хімічної кастрації полягає у застосуванні до особи спеціально визначених законодавством медичних препаратів, які унеможливлюють подальшу фізіологічну сексуальну потенцію злочинця-педофіла", - йдеться у повідомленні.

"Згідно з законопроектом, примусовий захід протидії вчиненню злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх застосовується судом довічно незалежно від призначеного покарання або застосованих примусових заходів медичного характеру щодо осіб, визначених Кримінальним кодексом", - повідомила прес-служба.

Також, проект закону регламентує коло осіб, до яких застосовується засіб хімічної кастрації, та вносить відповідні зміни до Кримінально-процесуального кодексу.

Ухвалення законопроекту, на думку його авторів, сприятиме створенню та вдосконаленню правового механізму протидії вчиненню злочинів проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх.

Раніше у ЗМІ з"явилася інформація про причетність трьох депутатів від БЮТ до справи щодо розбещення дітей у Криму.

Українська правда
Зараз ви читаєте новину «Депутатам- педофілам запропонували хімічну кастрацію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6959
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути