вівторок, 17 серпня 2021 19:15

Справа Шеремета: Антоненку і Дугарь продовжили запобіжні заходи

Справа Шеремета: Антоненку і Дугарь продовжили запобіжні заходи
Антоненка залишили під цілодобовим домашнім арештом. Фото: ua.news

Шевченківський райсуд Києва продовжив запобіжний захід - Андрію Антоненку та Яні Дугар яких обвинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Про це йшлося під час сьогоднішнього судового засідання.

"Продовжити термін дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю Андрію Антоненку. Продовжити термін дії особистих зобов'язань Яні Дугарь", - заявила головуюча суддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Кузьменко змогла вперше за 20 місяців повернутися на роботу

Запобіжні заходи обвинуваченим продовжили на 2 місяці - до 17 жовтня 2021 року. Відомо, що Антоненко перебуває під цілодобовим домашнім арештом, а на Дугарь після внесення застави в розмірі 168 тисяч гривень поклали зобов'язання.

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо й періодичних видань, у 1990-х і 2000-х - керівник відділу спеціальних інформаційних проєктів російського телеканалу ОРТ, згодом "Першого каналу". Останні п'ять років жив у Києві, працював в "Українській правді", а також на радіо "Вести".

Вибух на перетині вул. Івана Франка і вул. Богдана Хмельницького пролунав приблизно о 07:45. У салоні червоного Subaru перебував Шеремет. Через несумісні з життям травми він помер у "швидкій".

У причетності до вбивства підозрюють ветерана АТО й музиканта 41-річного Андрія Антоненка, дитячого кардіохірурга 40-річну Юлію Кузьменко та військову медсестру 26-річну Яну Дугарь. Але достатніх доказів їхньої провини слідство не має. Громадськість вимагає знайти й покарати справжніх замовників і виконавців убивства.

Зараз ви читаєте новину «Справа Шеремета: Антоненку і Дугарь продовжили запобіжні заходи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути