вівторок, 17 липня 2018 14:40

Чхали на погрози Луценка: прокурори катаються на іномарках бабів і тещ
6

Прокурори з усієї України їздять на авто бабів,тещ, дружин чи друзів і мають незадекларований транспорт.

Про це повідомляють журналісти "Наші гроші з Денисом Бігусом".

ЗМІ упродовж 2 місяців слідкувало за вихідними прокурорів під час змагань з міні-футболу серед працівників прокуратур різних областей на "Кубок генпрокурора".

Фінальна гра відбулась 8 липня на території спортивного комплексу Національної академії прокуратури.

Прокурор ГПУ Сергій Павчук приїхав на змагання на Mercedes-Benz ML 320. Авто записане на 66-річну Ангеліну Донченко з Яремчі і відсутнє у декларації прокурора. З нерухомого майна Павчук задекларував лише користування кімнатою на 16 кв. м, яка належить ГПУ.

Автор: bihus.info
 

Інший прокурор з ГПУ Олександр Мітла приїхав на футбол на Lexus GX 470. Авто задеклароване, але належить не прокурору. За словами Мітли, позашляховик дав йому друг, аби прокурор користувався і доглядав за автівкою.

Заступник прокурора Київської області Ярослав Бендик приїхав вболівати на автомобілі Volkswagen Touareg, записаному на його 72-річну тещу Марію Лук'яненко.

Автор: bihus.info
 

Жінка зареєстрована як ФОП, що займається роздрібною торгівлею з лотків і на ринках, іншого бізнесу родина немає. Але якимось чином Лук'яненко змогла купити ще й будинок під Києвом на 360 кв. м, яким також користується прокурор.

На Lexus 350 своєї дружини - судді Господарського суду Світлани Грабець - приїхав інший заступник головного прокурора Київської області – Ігор Грабець.

Автор: bihus.info
 

Начальник відділу прокуратури міста Києва Василь Смітюх прибув на футбол на INFINITI M35, записному на брата прокурора, екс-нардепа від Партії регіонів Григорія Смітюха. Під час змагань журналісти зафіксували, як прокурор вживав пиво і в нетверезому стані сів за кермо.

Автор: bihus.info
 

Головний прокурор Івано-Франківської обласної прокуратури Олександр Стратюк приїхав вболівати за своїх підлеглих на автомобілі Lincoln Navigator.

Машину придбали на початку 2018 року і записали на дружину прокурора. Жінці Стратюка цього року, крім Lincoln, вдалося купити ще й трикімнатну квартиру в новобудові Івано-Франківська і Тойоту, хоча за 2017-й вона заробила лише 3200 грн.

Автор: bihus.info
 

Головного прокурора Київської області Дмитра Чібісова журналісти зафіксували на службовому автомобілі. Хоча сам Чібісов запевняв, що це авто друга, який його підвіз на футбол.

Перший заступник Юрія Луценка Дмитро Сторожук заявив, що прибув на службовому авто, мовляв, він у цей день "чергує по прокуратурі", має "робочий день".

Автор: bihus.info
 

Але журналісти зафіксували, як Сторожук сідав у машину, записану на ТОВ "Товарна біржа "Автоком". Цю компанію господарський суд Київської області ще 2011-го визнав банкрутом.

За даними реєстру фізичних та юридичних осіб, діяльність фірми припинена, у власності "Автокому" немає ані автомобілів, ані нерухомості.

До 2011 року співвласниками "Автокому" був "Промислово-інвестиційний холдинг "Богдан", який тоді входив в структуру автомобільної корпорації "Богдан" Петра Порошенка, Ігоря Кононенка та Олега Гладковського.

Згодом "Промислово-інвестиційний холдинг "Богдан" переписали на сина Гладковського Ігоря.

Журналісти надіслали запит у ГПУ щодо службових автомобілів, якими користується Сторожук, але там відповідь не надали, посилаючись на закон "Про оперативно-розшукову діяльність".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Або декларуйте, або звільняйтесь" - Луценко пригрозив прокурору звільненням за Toyota

Два роки тому генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що в ГПУ діятиме політика доброчесності - якщо щодо співробітника немає негативної інформації, підтвердженої службовою перевіркою, він вважається таким, що пройшов перевірку.

Також у Генеральній прокуратурі вивісили анкети доброчесності прокурорів.

Зараз ви читаєте новину «Чхали на погрози Луценка: прокурори катаються на іномарках бабів і тещ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути