
Робота революційних комітетів Об'єднаної опозиції закінчиться лише одноразовою акцією. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав громадський діяч Володимир Чемерис.
"Можуть зібратися десятки тисяч людей, але навряд чи буде подальший розвиток. Постоять, помашуть прапорами, отримають свої гроші і розійдуться. Об'єднана опозиція разів п'ять, якщо не більше, оголошувала революцію, але це все завершувалося в кращому випадку мітингом без якихось результатів. От минулого літа була акція "Україна без Януковича", на яку вийшла невелика кількість громадян — цим все і закінчилося", - зазначив він.
За словами Чемериса, зараз опозиція не може підняти людей, бо не здатна запропонувати соціальні програми. "Крім того, українці бачили їх вже при владі протягом п'яти років. В Україні є причини для соціального вибуху. Але він не відбудеться під гаслом: "Поміняємо одного президента на іншого". Вже одного разу на ці граблі наступили і зрозуміли, що потрібно не президентів змінювати, а систему", - наголосив активіст.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Свобода" і ПР грають в договірні матчі – Чорновіл
В свою чергу екс-нардеп Тарас Стецьків, коментуючи заяву депутата із УДАРу Ярослава Гінки про те, що до роботи ревкомітетів будуть залучати польових командирів Майдану, зауважив: "Ніхто до нас не звертався. Поки ніхто з них навіть не підняв телефонну слухавку, аби хоч комусь подзвонити. Якщо звернуться, будемо допомагати".
"Я не розумію, навіщо такі пафосні назви: народне повстання, революційні комітети. Яка буйна голова їх взагалі придумала? Вони роблять повстання чи революцію? Це все несерйозно та зроблено "на коліні" — непродумано і не підготовлено. Спочатку треба щось робити, потім оголошувати, а не навпаки. У них ні у що це не виллється", - пояснив політик.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Свободівець" прийшов на прес-конференцію із шоломом спецназівця
На його думку, до 18 травня ревкомітети нічого не зможуть зробити. "Системної роботи по областях немає. Мітинги потрібні, але там треба говорити правильні гасла, проводити мобілізацію. У нас є тільки "випускання пару". Тому в Києві буде такий собі середненький мітинг", - додав колишній парламентар.
Коментарі
13