вівторок, 18 серпня 2020 18:56

Це спроба захоплення влади - Лукашенко про координаційну раду

Це спроба захоплення влади - Лукашенко про координаційну раду
Хочу попередити тих, хто увійшов до цього штабу, що ми будемо вживати адекватних заходів - Лукашенко. Фото: Reuters

Олександр Лукашенко, який виконує обов'язки президента Білорусі, назвав координаційну раду для мирної передачі влади спробою захоплення влади з усіма наслідками, що випливають.

Про це повідомляє "БЕЛТА".

"Новий елемент - це спроба заколисати владу, і особливо силові структури: "ми мирні, ми хороші, розумієте, ми вже не хочемо протистояння". Це так і не так. Це ширма. Якщо зазирнути за неї, ви бачите, що відбувається", - сказав Лукашенко.

Він зазначив, що в країні створили якийсь опозиційний штаб для передачі влади.

"Вони нам підкидають інший бік. І вимагають ні багато ні мало - передати їм владу. Ми це розцінюємо однозначно: це спроба захоплення влади з усіма наслідками, що випливають", - сказав Лукашенко.

Він заявив, що попереджає усіх тих, хто увійшов до цього штабу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затримання "вагнерівців" мало бути українською операцією, яка зірвалась після доповіді в ОП

"Ми будемо вживати адекватних заходів. Але виключно за конституцією і законом. У нас достатньо цих заходів, щоб остудити деякі гарячі голови", - повідомив Лукашенко.

Він також висловився про склад опозиційного ради.

"З колишніх "прикоритників", як вони їх називають. Там колишні, скривджені, які колись походили у владі, і відверто відв'язані нацисти. Подивіться цей список", - заявив Лукашенко.

Раніше повідомлялося, що опозиційна кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська створює координаційну раду з передачі влади. До складу координаційної ради вже увійшли понад 30 осіб.

Зараз ви читаєте новину «Це спроба захоплення влади - Лукашенко про координаційну раду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.11.2009 11:52:25Кий195.200.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вася, а ви знаєте під прапором яких країн ходить найбільше торгових суден? Мабуть, що ні. Це Панама, Ліберія і т.п. Ви упевнені, що у них є стільки військових взагалі?
11.11.2009 09:40:24Василий91.90.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Спецназ должен быть на каждом судне. И при приближении каких-либо плавательных средств в зону обстрела немедленно открывать огонь на поражение, никаких предупредительных выстрелов и арестов пиратов. Их надо отстреливать, лодки топить и уцелевших корсаров на корм акулам. В средневековье, когда пиратов было много, каждое торговое судно имело на борту оружие и при нападении вся команда занималась отражением атаки. А сейчас при огромных размерах торговых судов и большой стоимости их имущества эти суда захватывает бандочка на двух лодках. В старину ни одному пирату не пришло бы в голову нападать на торговое судно с двумя лодками - их бы потопили за пару минут. На судне должна быть оружейная комната с автоматами, пулемётами и снайперками и при нападении вся команда вклучается в оборону.
11.11.2009 09:30:34 Володимир92.113.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Як казав один сатирик-правильное решение- правда такі речі в голос можуть говорить всі окрім президента. Вважаю треба твердо дать наказ, а ті кому довірено його виконають, тілки після цього можно в голос і коротко прокоментувать.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути