Ексклюзиви
понеділок, 28 грудня 2015 19:59

Боротьба з корупцією є найбільш провальною реформою в Україні - посол Швеції

Боротьба з корупцією є найбільш провальною реформою в Україні - посол Швеції
Фото: tsn.ua

Боротьба з корупцією напряму пов'язана з реформою системи правосуддя.

Про це заявив посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат в інтерв'ю "5 каналу".

"Ми маємо бути чесними та визнати, що боротьба з корупцію в останні два роки – це найбільше розчарування у сфері реформ в Україні. Більшість шведських компаній не помітили суттєвих змін у проблемі корупції. Саме тому я думаю, що це найбільший виклик для української влади та лідерів – пришвидшити реформи", - зазначив він.

Посол Швеції сподівається, що зміни до Конституції України дозволять створити більш незалежну систему правосуддя.

"Звичайно, боротьба з корупцією напряму пов'язана з реформою системи правосуддя. Я думаю, зміни до Конституції, які зараз розглядають, є надзвичайно важливими. Ми маємо надію, що ці зміни дозволять створити більш незалежну систему правосуддя, і що найбільш важливо, створять таку систему правосуддя, в яку будуть вірити самі українці. Ми маємо надію, що це дозволить працювати верховенству права, яке є найбільш важливим принципом для будь-яких зарубіжних інвесторів", - зауважив Бекерат.

Нагадаємо, колишній віце-прем'єр-міністр України, екс-міністр економіки Володимир Лановий вважає, що ухвалений державний бюджет на 2016 рік сприятиме корупційній складовій в українській економіці.

Зараз ви читаєте новину «Боротьба з корупцією є найбільш провальною реформою в Україні - посол Швеції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути