вівторок, 29 березня 2011 08:21

Бондаренко розповів, як купуються парламентські "тушки"

Бондаренко розповів, як купуються парламентські "тушки"

Зараз у Верховній Раді, під час залучення нових "тушок" до коаліції, здійснюється тиск не на самих народних обранців, а на їхніх родичів або близьких їм людей, які займаються бізнесом.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Володимир Бондаренко.

За його словами, поява серед нинішніх опозиціонерів нових "тушок" залежить від багатьох обставин.

Зокрема, йдеться про знаходженням нових методів тиску.

"Йдеться про безпосередній тиск на бізнес окремих людей, на родичів. Це стало останнім часом дуже популярно. Тобто йдеться не про прямий тиск на представників опозиційних фракцій, а про знаходження таких методів тиску, які було б важко пояснити купівлею", - пояснив "бютівець", додавши, що влада завжди шукала слабкі місця у супротивників.

Крім того, нардеп додав, що, "якби свого часу прем'єр-міністр Юлія Тимошенко діяла таким же чином, як "регіонали", то не було б жодних проблем у той період, коли існувала попередня коаліція".

"Коли була попередня коаліція і одного голосу не вистачало, то рішення просто не приймалось. За наявності таких можливостей, які мала прем'єр-міністр Тимошенко, і якби у неї були б такі ж морально-етичні принципи, як у наших нинішніх представників більшості, питань би не виникало. До ранку можна було б купити 5-6-7 голосів - скільки треба. Але цього просто не робилось - не було такого стандарту поведінки", - підкреслив Бондаренко.

Він запевнив, що ніхто з команди Тимошенко не сповідував принцип купівлі "тушок". "Почалось це вже у новітні часи", - резюмував політик.

Нагадаємо, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко стверджує, що у Верховній Раді почалася нова кампанія скуповування депутатів. "У ВР почалася нова кампанія скупки "тушок", - написала вона у своєму блозі на Twitter.

"У них (парламентської більшості) нове правило: вкрав – купи тушку. Тариф: $1-3 млн/шт.", - написала опозиціонерка.

Зараз ви читаєте новину «Бондаренко розповів, як купуються парламентські "тушки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути