Ексклюзиви
Понеділок, 29 листопада 2010 09:15

Батьки - "регіонали" віддали своїм дітям Донеччину і Харківщину

Батьки - "регіонали" віддали своїм дітям Донеччину і Харківщину

У Харкові та Донецьку депутатами місцевих рад стали приблизно 50 дітей членів Партії регіонів.

Як розповів в інтерв'ю "Німецькій хвилі" політолог Валерій Дудко, у харківські обласну та міську ради пройшли 15 дітей батьків-"регіоналів".

Це, за словами політолога, справжня "золота молодь", не старше 30 років. Дехто навіть не встиг отримати вищу освіту.

Дудко наводить приклад: 25-річний син загиблого ще перед виборами директора метрополітену, активіста Партії регіонів, обрався депутатом міськради та обійняв посаду заступника начальника метрополітену.

Політолог вважає, що професійна освіта в такий спосіб знецінюється, а водночас обдаровані молоді політики, якщо вони не є членами Партії регіонів, втрачають можливість прийти до влади.

"Це розстановка своїх людей, новий етап формування схем споріднення задля успішного вирішення усіх питань. Створюється не вертикаль влади, а схема корупції", - вважає Дудко.

Інший політолог Володимир Нікітін не бачить нічого поганого у "відкритій для суспільства спадкоємності". "Україні потрібно створювати нову еліту", - каже він.

Нікітін наводить приклади з попередніх років, коли відомі харківські депутати-бізнесмени допомагали обратися у ради своїм дітям. Але є і інші випадки, додає Нікітін.

"Коли таємно ці діти займають дуже вигідні посади. Вони там працюють, а суспільство про це нічого не знає. Такі випадки є. Таку тенденцію вважаю ганебною", - заявляє Нікітін.

Зараз ви читаєте новину «Батьки - "регіонали" віддали своїм дітям Донеччину і Харківщину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5821
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути