Ексклюзиви
Вівторок, 29 січня 2008 13:47

Балога відреагував на заяву Тимошенко щодо президентства

Балога відреагував на заяву Тимошенко щодо президентства
Заяви про підтримку Віктора Ющенка на чергових президентських виборах пояснюються прагненням їх авторів додати собі політичної ваги.

Як повідомили у прес-службі Президента України, таку думку висловив керівник Секретаріату Президента Віктор Балога.

Балога назвав "безпричинними" та "надміру самовпевненими" різного роду висловлювання про можливу підтримку Ющенка на чергових президентських виборах у разі виконання ним низки попередніх умов.

На думку керівника Секретаріату, такі заяви свідчать про виборчий фальстарт політичних сил, представники яких виступають із подібними сентенціями, або ж означають прагнення їх авторів додати собі політичної ваги, ставлячи себе на одну площину з Главою держави.

"За два роки до виборів декому хочеться пограти на електоральних струнах. Зауважу, що це не найкраща увертюра до майбутньої виборчої кампанії. Про подібні заяви варто говорити лише в контексті відомої аксіоми про те, справжній державний діяч дбає про інтереси своєї країни, а політика турбують тільки чергові вибори", - вважає Балога.

Він пов"язує демонстрацію готовності підтримати Ющенка на виборах із новою порцією закидів про можливий імпічмент чинного глави держави. Керівник Секретаріату припустив, що йдеться про намагання розхитати впевненість і рішучість Президента при здійсненні ним конституційних повноважень.

"Наполегливість Ющенка у протидії спробам реанімувати політичну корупцію у вищих ешелонах влади, втіленні важливих державних і соціальних ініціатив зустрічають глухий опір тих, чиї корпоративні інтереси не збігаються з поняттями "закон", "чесність", "мораль", "відповідальність". Саме тому знову витягнуто нафталінну ідею про імпічмент, яка не витримує найпростішого тесту на конституційність. Не виключено, що в протистоянні курсу Президента можливі найнесподіваніші політичні конфігурації та союзи", - заявив Балога.

Керівник Секретаріату Президента наголосив, що Ющенко й надалі працюватиме в інтересах суспільства та держави, і ніякі додаткові умови йому для цього не потрібні. "Президент спирається на Конституцію та волю народу, цей ресурс вичерпно необхідний для реалізації його програми. Не варто марнувати час і сили також тим діячам, які намагаються вкоренити в громадській думці тезу про можливість відсторонення глави держави. Це холості постріли, та ще й у "молоко", – підкреслив Балога.

Зараз ви читаєте новину «Балога відреагував на заяву Тимошенко щодо президентства». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15068
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода