Ексклюзиви
середа, 12 жовтня 2016 03:10

Аваков відповів Олланду: "Не тіште себе ілюзіями!"

Аваков відповів Олланду: "Не тіште себе ілюзіями!"

Слова президента Франції Франсуа Олланда про те, як повинні розвиватися події на Донбасі, абсолютно неприйнятні для України. Так вважає глава МВС Арсен Аваков.

"Ваші пропозиції та трактування врегулювання війни на Донбасі - не прийнятні і обурливі для будь-якого справжнього українця. Поступившись Путіну Україною - ви втратите Європу, втратите власні свободи. Не тіште себе ілюзіями - створіть реальний антипутінський демократичний фронт вільних людей і не умиротворюйте агресора!" - написав Аваков на своїй сторінці в Facebook у відповідь на слова французького президента.

11 жовтня президент Франції Франсуа Олланд заявив, що спочатку потрібно провести вибори на території Донбасу, а вже потім повертати кордон під контроль України.

Нагадаємо, глава МЗС Франції Жан-Марк Еро заявив, що після встановлення режиму тиші на Донбасі офіційний Київ повинен почати реалізацію окремих пунктів мінських домовленостей, зокрема внести зміни в Конституцію України про особливий статус Донбасу, прийняти закон про проведення виборів на Донбасі і здійснити амністію бойовиків.

Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що вибори на Донбасі пройдуть тоді, "коли російські війська перестануть вбивати українців".

Зараз ви читаєте новину «Аваков відповів Олланду: "Не тіште себе ілюзіями!"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути