Понеділок, 11 січня 2021 13:43

Атака на Університет ДФС: ректор заявив про спробу рейдерського захоплення

Ректор Університету державної фіскальної служби України (колишня Академія податкової служби в Ірпені) Павло Пашко заявив про спробу рейдерського захоплення Університету.

Про це він повідомив у Facebook.

Також він написав, що міністр фінансів Сергій Марченко "розпочав сумнівну реорганізацію вишу, яка передбачає приєднання потужної установи до іншого закладу, який не має ані студентів, ані викладачів, ані ліцензій, ані матеріально-технічної бази". Проти цього виступили як студенти, так і викладачі Університету. Після цього Сергій Марченко вирішив звільнити Павла Пашка та призначити нового в.о. ректора.

"Не дочекавшись реорганізації, той самий міністр Марченко намагається незаконно звільнити мене з посади ректора та призначити нового в.о. керівника. При чому такі рішення ухвалюються абсолютно не аргументовано та порушуючи всі можливі процедури. Спираючись на ці незаконні рішення, які вже оскаржуються у суді, Марченко планує рейдерське захоплення університету", - пише Павло Пашко.

 

Як він вважає, основна причина атаки на ректора та виш - спроба заволодіти землею та матеріально-технічною базою Унверситету.

 

"Причина банальна - пошук власної вигоди. Міністр фінансів Марченко та його оточення "наклали око" на 22 гектари землі в центрі Ірпеня та на матеріальну базу Університету державної фіскальної служби України. Користуючись безвладдям під час зміни керівництва, вони будуть вкрадені. Так само, як під час попередніх реорганізацій були забрані 8 гектар землі "Соснового бору" у курортному Ворзелі", - розповідає ректор Університету ДФС України.

Павло Пашко звернувся до суду та оскаржує своє звільнення. Наприкінці 2020 року звіт про роботу на посаді затвердила Вчена рада Університету одноголосно, підстав для його звільнення немає.

1. Постійно зростає кількість студентів.
2. Постійно оновлюється матеріально-технічна база.
3. Проліцензовано 9 нових спеціальностей, вдало акредитуються всі освітні програми.
4. У рейтингу кращих закладів вищої освіти України "Топ-200" Університет зріс на 45 позицій", - говорить ректор Університету.

 

Як зазначив ректор, за фактом його незаконного звільнення відкрито кримінальне провадження. До остаточного рішення суду зміна ректора Університету буде рейдерським захопленням, вказав Павло Пашко.

Зараз ви читаєте новину «Атака на Університет ДФС: ректор заявив про спробу рейдерського захоплення». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6008
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути