Ексклюзиви
субота, 08 травня 2010 15:09

Янукович запросить Медведєва та Лукашенка на поклон

Янукович запросить Медведєва та Лукашенка на поклон

У Москві президенти України, Росії і Білорусі Віктор Янукович, Дмитро Медведєв та Олександр Лукашенко взяли участь у спільному урочистому заході з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Як передає УНІАН, глави трьох держав в Олександрівському саду Кремля відкрили пам"ятну стелу "Міста воєнної слави".

У своєму виступі Янукович наголосив, що спільним рішенням трьох президентів цього року відзначення ювілейної дати Дня Перемоги синхронізовано у трьох країнах. Зокрема, одночасно 9 травня у містах-героях в Україні, Росії та Білорусі відбудуться паради військ за взаємною участю військовослужбовців збройних сил трьох держав. Також, зазначив Янукович, ветеранські делегації трьох країн відбули на урочистості до бойових побратимів.

"Сьогодні наше покоління несе відповідальність за ситуацію в наших країнах. Ми робимо усе, щоб наші ветерани не лише у дні святкувань відчували до себе увагу і повагу", - сказав Президент України.

Янукович також повідомив, що найближчим часом запросить Медведєва та Лукашенка на прикордонну зустріч, щоб "поклонитися пам"ятнику воїну-визволителю", який нещодавно було встановлено на кордоні України, Росії і Білорусі.

Також Президент України поінформував громадськість Росії і Білорусі, що завтра у Києві буде відкрито пам"ятник тричі Герою Радянського Союзу, легендарному льотчику Івану Кожедубу.

У свою чергу, президень Росії Медведєв також акцентував увагу на єдності трьох держав, народи яких зробили найзначніший внесок у перемогу над фашизмом.

"На жаль, життя так влаштоване, що абсолютно очевидні речі намагаються піддавати дискусії. Доведені факти історії стають джерелом політичних суперечностей", - сказав Президент Росії, і наголосив, що дуже важливо, що сьогодні, у день святкування Перемоги, три держави і три народи є разом.

Як наголосив Лукашенко, "коли ми разом, ми непереможні".

Зараз ви читаєте новину «Янукович запросить Медведєва та Лукашенка на поклон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

41

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.11.2009 13:48:35Валера 77.222.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
И это сборная которая в 2006 году дошла до четвертьфинала Чемпионата мира. Сборная которую смог остановить только будущий Чемпион мира-сборная Италии. Что бы кто не говорил нужно возвратить О.Блохина. Больше нету в Украине человека способного нормально подготовить сборную. А Михасю действительно надо так не опускаться, а поняв что он абсолютная бездарь, иметь достоинство уйти.
21.11.2009 01:57:51Важіль94.27.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Та ти, сука, лиця не маєш, нам таке казати!!! Пішов геть, недоумок! Тебе професії позбавити мало!
19.11.2009 17:30:45олег195.60.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кроме шахтеров и Шевы в сборной одни жополизы суркисов, где Воронин который мог показать напор,Чигринский,англы и ишпанцы платят милионы за них , а Михуй лизунов собрал. Михуя надо гнать тренировать в вторую лигу пусть там подымает отечественый футбол.
19.11.2009 14:29:44Vimax193.200.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Может переименовать Динамо на Жопа! и тогда получиться: нет провальней команды в мире чем родная Жопа Киев!!! или же : Ворона летает, собака лает, а Жопа киев все просырает!
19.11.2009 14:28:02Александр195.78.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
После первой игры с Грецией необходимо было менять тактику против такой тотальной защиты, это может непонятно было только Михайличенко, давно пора было уже уйти добровольно этому придурку. Согласен с Игорем, Милевский после первого тайма уже как загнанная лошадь, что-то пытается обвести в штрафной и сам падает как срубленный пень.
19.11.2009 13:15:36Игорь91.199.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Обращение к Газаеву Уберите Милевского из Динамо пока не поздно. Иначе Вы и в Лиге Чемпионов ВСЕ ПРОСРЕТЕ С Блоьшим Уважением к ВАМ Лучше вообще без нападающего, чем с таким ОТМОРОЗКОМ
19.11.2009 13:07:30Игорь91.199.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Интересно чем они на тренировках занимались - Наверное в ДОМИНО играли вместе с Михаличенко, а по Вечерам ПИВКО пили с ВОБЛОЙ Извините Ребята(Футболисты)- ВЫ СТАДО Кривоногих Ублюдков Шевченко МОЛОДЕЦ
19.11.2009 12:41:12Вован194.30.168.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Наша мета 2000. С тех пор ничего не изменилось. Суркисы довели Динамо до "упора" то же самое и в сборной. Михайличенко - был хорошим игроком, тренер - просто жертва.
19.11.2009 12:39:57Гуцул95.135.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кучер, Рахицький, Тимощук, Кобин, Мизалик, Гай, Селезньов, Мілевський - за ворота дітям м"ячі подавати !!!)))))))))))))))))
19.11.2009 12:32:21tpatriot95.135.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
9. Михей (Київ) 19.11.2009 9:13 Суркиса и Михайличенко в отставку!!! ... Повністю підтримую !!! Мигайличенка гнати копняками по всьому Хрещатику, а Сцуркісса взагалі тре ЧЕТВЕРТУВАТИ на Майдані Незалежності !!! Падлюка ще та !!!
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути