середа, 20 березня 2013 12:54

Янукович хоче освоїти Facebook i Twitter

Янукович хоче освоїти Facebook i Twitter
Віктор Янукович. Фото: visti.ks.ua

Головне управління прес-служби та комунікацій розробляє проект офіційного представництва президента Віктора Януковича в соціальних мережах.

Про це йдеться у відповіді головного управління доступу до публічної інформації на запит "Української правди".

Згідно з інформацією, Янукович буде представлений у таких соціальних мережах як Facebook та Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Азаров радий, що парламент нарешті запрацював

"Про старт проекту буде повідомлення додатково", - сказали в АП.

Крім того там повідомили, що наразі Янукович не має жодного офіційного представництва у соціальних мережах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партія регіонів обіцяє проголосувати за проведення виборів у Києві цього року

Як відомо, найактивнішим користувачем Facebook серед представників влади є Микола Азаров. За його словами, він особисто веде свою сторінку, де відповідає на питання читачів.

Зараз ви читаєте новину «Янукович хоче освоїти Facebook i Twitter». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути