субота, 04 квітня 2020 13:43

"Антиколомойський" закон хочуть заблокувати, Раду засипали правками

"Антиколомойський" закон хочуть заблокувати, Раду засипали правками
Приватбанк націоналізували у грудні 2016 року. До того він належав Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову. Фото: Reuters

Противники ухвалення законопроєкту про банки робитимуть все, щоб затягнути процес його розгляду у другому читанні. Вже зареєстровано 5 тис. поправок, сказав голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Уже сьогодні є п'ять тисяч зареєстрованих поправок. Ми розуміємо, що буде чинитися максимальний опір цьому процесу (ухваленню законопроєкту).

Ходять чутки, що цю кількість поправок можуть збільшити до 8 або 10 тисяч" , - сказав нардеп в ефірі одного з телеканалів, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

Депутати протягом семи днів з моменту голосування в першому читанні, подають свої поправки, нагадав Арахамія.

"Очікуємо, що буде велика боротьба за цей законопроєкт. Будуть намагатися його зупинити, заблокувати. І перша битва буде в комітеті, тому що тільки після того, як комітет розгляне поправки, це може бути винесено в зал", - сказав він.

Арахамія не зміг назвати дату розгляду законопроекту на пленарному засіданні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимошенко створила з ОПЗЖ "антиземельну коаліцію"

30 березня Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроєкт про вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності. Документ називали "антиколомойським".

Раніше парламент "засипали" правками до закону про ринок землі, їх було 4100. Рзглядали з лютого, закон ухвалили 31 березня.

Міжнародний валютний фонд пропонував Україні 2 умови для нової програми фінансування - ухвалити законопроєкти про банки та земельну реформу.

Зараз ви читаєте новину «"Антиколомойський" закон хочуть заблокувати, Раду засипали правками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути