Середа, 30 січня 2008 10:39

Яценюк взявся за курорти Криму

Проблема курортної сфери Криму в першу чергу полягає в сервісі і в можливості ключових іноземних компаній зайти на ринок півострова. Про це заявив Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк у вівторок увечері в ефірі Чорноморської ТРК.

За словами Голови парламенту України, попри те, що в Криму є тенденція щодо поліпшення в курортній сфері, проте поки що півострів "їде на старому багажі". "Це старий багаж пострадянських країн і тієї клієнтури, яка їде (на відпочинок до Криму). І старий багаж – це, власне, самі українці, які їдуть відпочивати до Криму", - сказав Яценюк.

За його словами, сьогодні в туристичній сфері Криму практично не представлені світові бренди. "А якщо не приходить світовий бренд, не приходять нові технології сервісу. Не приходить нова технологія сервісу, нема з ким конкурувати. Нема з ким конкурувати - всі живуть у цьому сірому болоті, всі задоволені, всі щасливі. Всі живуть від сезону до сезону. Прийшов сезон, максимально треба заробити за цей сезон, а там - хоч трава не рости", - заявив Голова парламенту країни.

За словами Яценюка, щоб до Криму зайшли ключові іноземні бренди, потрібно підготувати пакет документів: починаючи від земельної ділянки і закінчуючи підведенням інфраструктури на цю ділянку.

"Треба зробити одну просту річ: треба в першу чергу для уряду і для Верховної Ради Криму ухвалити рішення – підготувати пакет документів, починаючи від земельної ділянки і закінчуючи підведенням інфраструктури на цю ділянку. Тільки не земельна ділянка в Нижньогірському районі (віддалений від моря район Криму), а декілька ключових інвестиційних проектів на ПБК запропонувати світовим брендам", - відзначив Голова ВР України. Він додав, що якщо до Криму зайде такий бренд, то він стане локомотивом, "який за собою заведе клієнтуру, гроші і можливості", пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк взявся за курорти Криму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15633
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода