Середа, 27 серпня 2008 20:32

Яценюк спробує консолідувати ПР, БЮТ і НУ-НС

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк вважає, що ВР має ухвалити консолідоване рішення щодо визнання Росією незалежності Південної Осетії і Абхазії.

Про це йдеться в його заяві, поширеній прес-службою Верховної Ради.

Яценюк відзначає, що визнання Російською Федерацією незалежності Південної Осетії та Абхазії відбулося всупереч численним резолюціям Ради Безпеки ООН.

"Даний конфлікт вже дуже давно і дуже далеко вийшов за межі "замороженого" і став не лише викликом глобальній безпеці, а вже спровокував негативні наслідки як для регіону, так і світу в цілому", - вважає голова українського парламенту.

"Вирішення даного "палаючого" конфлікту та визнання статусу відповідних територій повинно відбуватися виключно через механізми міжнародних інституцій, а саме - рішення Ради Безпеки ООН. Недотримання цього принципу, як сьогодні, так і в минулому, по інших "заморожених" конфліктах може розцінюватися як спроби зміни світового порядку", - вважає Яценюк.

На даному етапі всі міжнародні інституції, як то ООН, ОБСЄ, Рада Європи, ЄС, G8 та інші, повинні відновити діалог між усіма сторонами, причетними до цього конфлікту, та вжити заходів щодо негайного припинення протистояння та забезпечення територіальної цілісності Грузії, вважає він.

"Український парламент не може бути осторонь цих процесів, тому відповідальні політичні сили повинні прийняти консолідоване рішення з даного питання", - переконаний Яценюк, повідомляє Українська правда

Зараз ви читаєте новину «Яценюк спробує консолідувати ПР, БЮТ і НУ-НС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20864
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода