пʼятниця, 06 липня 2012 19:28

Спецтема: Боротьба за "мову"

Яценюк оголосив всеукраїнську акцію "Україна проти Януковича"

Яценюк оголосив всеукраїнську акцію "Україна проти Януковича"
Яценюк: "Янукович боїться сам написати заяву про відставку, але ми змусимо його це зробити". Фото: delo.ua

Лідер об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк із завтрашнього дня оголошує всеукраїнську акцію "Україна проти Януковича".

Про це він заявив на мітингу проти "мовного" закону біля Українського дому в Києві ввечері 6 червня, передає кореспондент Gazeta.ua.

"Ми виженемо його з кожної хати. Наші головні вимоги є дострокові парламентські та президентські вибори. Янукович боїться сам написати заяву про відставку. Але ми змусимо його це зробити. Якщо він не піде, об'єднана парламентська більшість (майбутньої Верховної Ради - Gazeta.ua) оголосить йому імпічмент. Це буде урок для всіх наступних президентів. Той, хто думає, що він володіє Україною, що 46 мільйонів українців працюватимуть на нього, буде знищений", - промовив Яценюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опозиціонери сьогодні можуть припинити мітинг біля Українського дому - ЗМІ

Також він додав, що сходи Українського дому залишуться точкою збору, звідки опозиція буде захищати Україну.

Станом на 19.00 під Українським домом продовжує тривати мітинг проти "мовного" закону. Для протестувальників співає відомий український поп-гурт "С.К.А.Й".

Наразі на площі перебуває приблизно тисяча мітингувальників. Люди сидять на сходах і слухають музику.

Подейкують, що людей просять розходитись по домівках. Проте жодної офіційної заяви щодо цього ніхто виголошував.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк оголосив всеукраїнську акцію "Україна проти Януковича"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

200

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.07.2012 17:18:45Пора212.64.228.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бандюковича - на смітник історії!
;)

08.07.2012 10:11:58Мальчиш88.135.238.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

"Мы выгоним его из каждого дома.. . . - 46 миллионов украинский работать на него, будет уничтожен", - сказал Яценюк.[Видалено] Не испытываю симпатий к Януковичу, но это галактическое ЧМО, начинает утомлять.

08.07.2012 02:17:29Казимир78.159.34.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Суслик пищит - Вставай Украино, я прохезался...Выборы на носу.

07.07.2012 21:07:08Андрій178.92.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Слухайте лишіть нашу Ураїну та її народ самим вирішувати свою долю, нема в нас проблем з мовою е нечесні люди які прийшли до влади, потерпіли поразку і нічого не виконали а тепер як то кажуть в країні терриконів пробують( зїхати з теми )та націю розколоти. Ми недамо їм цього зробити.

07.07.2012 20:17:58Че109.87.230.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Ты бы, Сеня, так против пенсионной реформы дергался, низкого уровня жизни украинцев, копеечных зарплат, безработицы, олигархов, коррупции и т.д. Что-то тут тусни с твоей стороны не наблюдалось.

07.07.2012 21:25:21Оде93.75.31.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Опять в сторону уводите! Вас совершенно определённо спрашивают, думает ли он о пенсионерах и вообще о людях? А вы о размножении. Мы об этом тайком от родителей давненько информированы!:)

07.07.2012 21:07:06Оде93.75.31.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

А Кролики кроме своего хавчика о чём-нибудь ДУМАЮТ?:)

07.07.2012 21:11:49Андрій95.133.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А ти бідолага видно й кролика живого не бачив, а кролики швидко розпліднуються а проффессори на твій жаль ні.

07.07.2012 19:14:21Мойдодыр109.251.171.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Как я могу уважать власть, которая всё время ВРЁТ!!!??? Причём "по-крупному"! Каждый день! От мелкого чинуши до самого президента!? Кроме презрения ничего к ним не испытываю! Ганьба! (По-русски, позор!)

07.07.2012 17:58:21Саша78.25.35.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Надо как в Белоруссии, всех этих крикунов-смутьянов-оппозиционер ов . Только бучу поднимают. Были у нас уже майданы и обещание бандитов в тюрьмы. Все это пустой звон. Президент выбран законно, каким бы он не был и не может какой то депутатишка смуту поднимать. Есть парламентские методы выражения недовольства. Если большинство принимает закон о языке, так значит не на пустом месте он принят. Интересы всех людей надо учитывать и русскоязычных то же.

07.07.2012 21:01:11Андрій178.92.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну і інщі національні меншини, такі як гагаузи наприклад.

07.07.2012 18:31:36Мойдодыр109.251.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Видали мы методы нынешнего парламента! Если тебя устраивает президент, каким бы он ни был, то меня и моих знакомых - нет! ВР дискредитировала себя целиком и полностью. Поэтому мы требуем их отставки!

07.07.2012 14:57:37Oleksandr136213.219.74.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Президента Януковича обрано демократичним шляхом і з цім всі українці повинні рахуватися. Той хто наводе смуту і закликає до антидержавних випадів повинен буде заарештованним і посаджен у сусідню камеру з Юлькою.

07.07.2012 21:09:00Андрій178.92.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

З дійсним так, з навязаним великим сусідом ніколи!

07.07.2012 18:19:39Вотвам109.251.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

По конституции, народ имеет право не признавать президента, продвигающего антинародную политику!

07.07.2012 17:36:45За Украину95.28.47.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Президент так же должен выполнять свои обещания, защищать Конституцию, не переписывать под себя. А самое главное - быть честью и совестью нации. Президент должен объединять страну, а не быть президентом её части - востока или запада . Надеюсь это понятно всем... А для тебя Александэр и тебе подобных, да и тех кого желаешь упрятать - тюрем не хватит.

07.07.2012 19:39:43Oleksandr136213.219.74.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

To >> За Украину
Ганебно голосить на вулиці ахінею "Зека геть" не читаючи цого закону, пропоную читати і вгамуваться, у всі демократичній Європі так живуть.
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2011_08_25/JF70100A.html

07.07.2012 18:01:14Саша78.25.35.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

А что нация только на западе живет? На востоке и юге это что не нация ее интересы учитывать не надо?

07.07.2012 15:49:06sitius88.155.155.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Гітлера теж обрали демократично.

07.07.2012 19:50:53Киянин194.60.69.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

І що він зробив?

07.07.2012 14:55:35Студент92.112.105.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

У этого ботана даже программы нет так одно и то же со времен оранжевого путча. У власти одни бандиты и враги. Хороший и якобы правильный предлог чтоб самому добратся до власти. Только и всего , а дальше что он будет делать с этой властью? Уже и был при ней. И все им мало как будто две жизни купили. Народ живет хорошо или плохо а политики в стране не меняются, одни и те же.

07.07.2012 11:47:5177746.201.190.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Опппозиция - это просто куча провокаторов. Чем закончилась акция "Украина без Кучмы" - 5 лет, выброшенных из жизни нормальных людей, которые не сшибали червонцы на площади.

07.07.2012 13:59:21Андрій178.92.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А на рахунрк пяти років то вони були дійсно нашими , а на рахунок проблем то в якій країні їх зараз немае нриза продовжуеться.

07.07.2012 13:56:52Андрій178.92.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В кожній нормальній країні е опозиція, а ви шановний повірте що проффесор взагалі президент одніеї області, але теж думае що лідер.

07.07.2012 14:36:45Oleksandr136213.219.74.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Брешете, пане Андрію. Президента обрано демократичним шляхом і з цім всі українці повині рахуваться, слава Україні!!!

07.07.2012 21:16:01Андрій95.133.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Брешете шановний , подивіться на те як він захищае інтереси України та українців. А Україні та її народу дійсно Слава!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути