неділя, 19 лютого 2023 21:28

Спецтема: Війна Росії проти України

Зеленський провів засідання Ставки у новому форматі: які теми підняв

Зеленський провів засідання Ставки у новому форматі: які теми підняв
Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки в новому, розширеному форматі. Фото: скріншот з відео

У неділю, 19 лютого президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки в новому, розширеному форматі.

Доповідали і Головнокомандувач, і командувачі напрямків, і були доповіді безпосередньо з передової. Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні, передає Gazeta.ua.

"Ми вирівнюємо ситуацію, робимо все, щоб підготувати наші дії – заплановані на перспективу, на найближчу перспективу. Головнокомандувач доповів щодо ситуації загалом на фронті, особливий акцент – на мобілізації, конкретній ситуації, тому, як і що здійснюється", – розповів президент.

Зеленський заслухав докладні доповіді на Ставці щодо кожної бойової позиції, кожного найгарячішого напрямку.

"Бахмутський напрямок, ОСУВ "Хортиця" – була доповідь командувача генерала Олександра Сирського. Як захищаємо наші позиції, як посилюємо саме цей напрямок і скільки забираємо сил ворога", – повідомив президент.

Розповів український лідер і про Вугледарський напрямок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ "приземлили" Су-25 росіян та демілітаризували комплекси ЗРК: подробиці Генштабу

"ОТУ "Донецьк" – доповідав генерал Юрій Содоль. Ситуація дуже непроста. Боремось. Ламаємо окупанта та завдаємо Росії надзвичайно відчутних втрат. Ще раз і ще раз повторюю: що більше Росія втратить саме там, то швидше зможемо завершити цю війну перемогою України", – наголосив він.

Заслухав президент і доповідь щодо ситуації на півдні. Зокрема, Одеський напрямок – доповідав генерал Андрій Гнатов. Ситуація без змін, контролюємо всі можливі перспективи.

"ОСУВ "Таврія" – доповідав генерал Олександр Тарнавський щодо конкретних результатів захисту. Дякую всім нашим воїнам, хто береже Запоріжжя і весь цей напрямок!", – продовжив Зеленський.

Також Ставка обговорила Північний напрямок.

"Обовʼязково – Північний напрямок, Київ. Була доповідь генерала Сергія Наєва. Генерал доповів, що ситуація повністю під контролем, як і по всьому північному кордону", – сказав президент.

Розповів Зеленський і про формування нових бригад "Гвардії наступу".

"Доповідь міністра внутрішніх справ – по формуванню нових бригад "Гвардії наступу". Є дуже хороші результати. Це дуже корисний досвід того, як можна і треба мотивувати людей", – зазначив він.

Зеленський додав, що такий формат роботи як на Ставці, так і в інформуванні щодо управління обороною він буде підтримувати.

"Хочу, щоб наші люди знали і розуміли, що і як ми готуємо, що і як ми контролюємо. Звичайно, воєнні питання, деталі дій розвідки – це те, у чому всього не розкажеш. Але хочу, щоб саме зараз у наших людей була передбачуваність. І відчуття – відчуття, що Україна рухається до своїх цілей", – підкреслив Зеленський.

У неділю, 19 лютого, Україна запровадила санкції проти Московської біржі та російських банкірів.

До списку потрапили члени наглядових рад та заступники керівників російських банківських установ. Загалом у списку санкцій 333 особи. Відповідний указ Володимира Зеленського, яким він увів у дію рішення РНБО, опубліковано на сайті президента.

Обмеження вводяться проти російських банкірів терміном десять років.

Зараз ви читаєте новину «Зеленський провів засідання Ставки у новому форматі: які теми підняв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути