Ексклюзиви
пʼятниця, 29 квітня 2022 17:08

Спецтема: Війна Росії проти України

"Всех убивать: и детей, и женщин. Всю Украину вытравить" - розмова росіян, яку перехопила СБУ

"Всех убивать: и детей, и женщин. Всю Украину вытравить" - розмова росіян, яку перехопила СБУ
Російський контрактник погрожує вбивати дітей і жінок.

Російська Федерація набирає в свою армію нацистів.

Перехоплену телефонну розмову російського контрактника 2-ї гвардійської Таманської мотострілкової дивізії Івана Клименка з матір'ю опублікувала Служба безпеки України.

"Нам нужно всех убивать: и детей, и женщин. Всех подряд. Всю Украину нужно вытравить просто, до самого Львова. Чтобы этой страны не было на карте. Нужно их с земли стереть", - говорить російська істота, яка збирається ножем вирізати свастику на тілах загиблих українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналісти знайшли бурятів, які скоювали воєнні злочини під Києвом

Він має декілька акаунтів у соціальних мережах, частина з яких підписана фейковими іменами. Це загальна практика для російських військових, яким рекомендують "не світитися" в соцмережах.

Серед опублікованих там світлин - зображення у військовій формі та фото з нацистською символікою.

Другу гвардійську Таманську мотострілкову дивізію в РФ називають "елітою збройних сил". За "бойові успіхи" в гарячих точках цей підрозділ завжди брав участь у військових парадах у Москві.

"СБУ поіменно встановить кожного окупанта: їхні ПІБ, контакти, адреси проживання та коло спілкування! Ворог відповість за свої злочини!", - повідомили українські правоохоронці.

Російський публіцист Армен Гаспарян закликав до "фільтраційних" таборів і знищення українців. Прокуратура повідомила йому про підозру. Слідство в кримінальному провадженні веде СБУ.

Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-терористом і неонацистами.

Парламентська Асамблея Ради Європи підтримала створення трибуналу над РФ.

Зараз ви читаєте новину «"Всех убивать: и детей, и женщин. Всю Украину вытравить" - розмова росіян, яку перехопила СБУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути