У Донецьку правоохоронці оперативно розшукали чоловіка, про викрадення якого повідомила його дружина. Труп чоловіка був знайдений в багажнику покинутого авто.
Про це УНН повідомили місцеві правоохоронці.
Як повідомили в главку МВС, у Петровський райвідділ міліції звернулася 44-річна мешканка Донецька із заявою про те, що близько 21.00 1 липня озброєні невідомі у камуфляжній формі на автомобілі "Шевроле" викрали її чоловіка.
"О 22.45 1 липня правоохоронці виявили тіло чоловіка в багажнику автомобіля "Тойота", що знаходився біля звалища, з ознаками насильницької смерті. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство). Санкція статті - до 15 років позбавлення волі ", - повідомили в міліції.




















Коментарі