Протягом останньої доби в Донецьк прибули дві зведені ротні тактичні групи - російських військ і російських найманців.
Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.
Групи укомплектовані кадровими російськими військовослужбовцями-контрактниками, оснащені штатною технікою та озброєнням. Друга РТГ складається з найманців РФ, одягнених у форму бойовиків "ДНР", що пересуваються на цивільному автотранспорті.
Також у Донецьку триває інтенсивний ремонт підбитої і пошкодженої раніше в боях військової техніки терористів.
"Встановлено як мінімум три таких майданчики на базі промислових підприємств в межах міста. На них на даний момент ремонтується до 15 одиниць техніки", - розповів Тимчук.




















Коментарі
4