Протягом двох років жителі приватних будинків на вулиці Раїси Кириченко 29,31 і 33 в Полтаві страждають від смороду і антисанітарії. По сусідству з їхнім двором по вулиці Новий Базар 4-а розташований цех з переробки м'яса.
Повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній правоохоронець виробляв сурогат.
Сюди привозять туші забитих корів і баранів. Відходи лишають на вулиці в сміттєвих баках.
"Раніше привозили корів і баранів. Припинали їх біля паркану і ті волали цілу ніч. Реалізують підприємці продукцію на центральному ринку Полтави. Його ряди за кілька метрів від цеху", - розповів Юрій Синяк, депутат Полтавської міської ради.
Сморід, пацюки і мухи заважають полтавцям, що мешкають по-сусідству.
"Тельбухи, шкури і кістки складали біля паркану. Періодично їх спалюють в металевому контейнері. Цього року придбали автомобілі-рефрижератори. Заводять їх і цілодобово працює мотор. Так охолоджують туші забитих тварин", - розказала Надія Татаріна, живе поруч із забійним цехом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підпільний цех шив люксовий одяг.
Полтавці бояться конфлікту. Власники цеху – багаті і впливові кавказці.
"Бізнес у них йде на розширення. Оборот зростає. Ми не проти. Хай собі працюють. Але не в шкоду для нас. Взимку смороду немає, а от літа тепер боїмось. Вночі, коли прохолода, вікна не відкриємо, бо смердить все", - продовжила Надія Татаріна.
Територію забійного цеху і подвір'я людей розділяє паркан.
"Спілкування із власниками дало результат. Орендарі приміщення для цеху останнім часом почали винаймати машину для вивозу нечистот. Раніше викидали кістки і нутрощі просто в сміттєвий бак. Пообіцяли вивозити кістки раз в два дні. Не хочуть скандалу", - додав Юрій Синяк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейський організував підпільний цех із виготовлення кави.
Перевірки з міської ради порушень у роботі цеху не знайшли.
Коментарі