пʼятниця, 13 травня 2011 17:40

У Бангкоку у контрабандиста відібрали валізи з "зоопарком"
11

Фото: Фото: Reuters

Таїландські митники затримали в п'ятницю в міжнародному аеропорту Бангкока громадянина Об'єднаних Арабських Еміратів, який мав намір провезти через кордон дитинчат леопардів, пантер, макак і ведмедика, повідомляє агентство Ассошіейтед Прес.

Як передає агентство, пасажир першого класу 36-річний житель ОАЕ привернув до себе увагу працівників фонду FREELAND, який бореться з незаконною торгівлею рідкісними тваринами, ще при покупці звірів на чорному ринку. Контрабандист був затриманий під час очікування реєстрації на рейс в Дубаї.

При обшуку співробітники митниці виявили в його валізах по парі дитинчат леопарда і пантери, двох маленьких макак, а також азіатського чорного ведмедика.

"Схоже, тварини знаходилися під дією седативних препаратів, їх також помістили в плоскі клітини, щоб вони не могли занадто активно рухатися", - повідомив глава FREELAND Стівен Галстер.

За його словами, деякі дитинчата "подорожували" в порожніх каністрах, де були пророблені отвори для повітря.

Як повідомив Галстер, на чорному ринку в Таїланді дитинча пантери або леопарда коштує близько 5 тисяч доларів, однак в Дубаї за них можна виручити набагато більше.

За словами Галстера, Таїланд є своєрідним "перевалочним пунктом" для торговців рідкісними видами тварин, але, як правило, контрабандисти намагаються вивезти з країни екзотичних черепах, змій і ящірок, які користуються попитом в Китаї та В'єтнамі. Однак з такою великою партією контрабандних ссавців співробітники FREELAND зіткнулися вперше.

Зараз ви читаєте новину «У Бангкоку у контрабандиста відібрали валізи з "зоопарком"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути