неділя, 13 липня 2014 12:50

В Артемівську терористи тримали склад зброї під піцерією
17

У місті Артемівську Донецької області міліція і батальйон "Артемівськ" в ході спільної спецоперації виявили і вилучили з підвалу будинку побуту "Промінь" по вулиці Чайковського великий арсенал зброї. Також в підвалі будскладу знайшли кримінальні справи і друк, вкрадені в міській прокуратурі, а також обмундирування і провізію російського виробництва.

Про це на прес-конференції розповів командир батальйону "Артемівськ" Костянтин Матейченко, повідомляє 06274.com.ua. Він продемонстрував два ПЗРК "Ігла", протитанкові міни в робочому стані, ручний кулемет Калашникова, з якого за висновками експертів було зроблено не менш 3000 пострілів, боєприпаси. В арсеналі артемівських "ДНРівців" були два міномети, з яких вівся обстріл військових частин. Самою небезпечною знахідкою стали п'ять осколково-фугасних мін часів Другої світової, які сьогодні планують знешкодити фахівці.

"Мене нажахав той факт, що це скупчення небезпечних фугасів саме під піцерією, де наші люди люблять відпочити з дітьми, де велике скупчення людей. Поруч - дитячий майданчик, жваві перехрестя, ходять тролейбуси. Однією з цих протитанкових фугасних мін вистачило б, щоб від "Променя" залишилися тільки руїни ", - заявив комбат Костянтин Матейченко.

У підвалі бійці "Артемівська" виявили камуфляж і танкову форму з російським маркуванням, медикаменти та продукти виробництва Росії. Були вилучені документи, в яких розписані графіки чергувань ДНР і їх позивні, а також карти місцевості і військові квитки. Особи, причетні до зберігання та використання даної зброї, встановлюються, ведуться розшукові заходи.

"Вилучення і виявлення даного складу проведено з нашим Артемовським відділом по боротьбі з організованою злочинністю і його новопризначеним керівником Артемом Крищенко", - говорить Матейченко.

Раніше повідомлялося, що артемівську РДА очолив командир батальйону "Артемівськ" Матейченко.

Зараз ви читаєте новину «В Артемівську терористи тримали склад зброї під піцерією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути