Ексклюзиви
понеділок, 06 лютого 2017 12:50

У поліцейського викрали службове авто

У поліцейського викрали службове авто
zp.npu.gov.ua

У Запоріжжі посеред ночі з-під будинку одного з офіцерів, який лишив машину на 10 хвилин, викрали поліцейське авто. Правоохоронець брав участь у оперативних заходах і замість синіх номерів були начеплені звичайні.

Про це йдеться ТСН.

Машину вирахували за маячком, встановленим в салоні. Група захоплення оточила гаражний кооператив, куди відігнали автомобіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затримали викрадачів елітних автівок

Зловмисників затримали. Вони зізналися ще у десяти аналогічних злочинах. Підозрюваним загрожує до 12 років в'язниці.

Національна поліція викрила потужне злочинне угруповання у сфері викрадення авто в Україні. Викрадали автомобілі нардепів і міністрів, а потім повертали за винагороду.
Зараз ви читаєте новину «У поліцейського викрали службове авто». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути