Ексклюзиви
субота, 21 січня 2012 12:44

У Львові угнали тролейбус

У Львові угнали тролейбус

Двоє львів'ян ввечері 20 січня викрали тролейбус "Львівелектротрансу", який рухався за маршрутом №5.

Як повідомили в прес-службі обласного управління ДАІ, 49-річний водій тролейбуса марки "ЛАЗ" звернувся із заявою про крадіжку близько 21:30 в п'ятницю. Він повідомив, що двоє невідомих викрали тролейбус з вулиці Стрийської, 109.

Правоохоронці розшукали та затримали порушників за "гарячими" слідами.

Викрадачами виявилися двоє сусідів, які жили на вулиці Стрийській, 21-річний та 23-річний юнаки. Правопорушників доставлено у райвідділ міліції міста Львова для проведення подальшої перевірки.

Нагадаємо, за останні 10 років у Львові вже викрадали тролейбус і трамвай. А в листопаді минулого року двоє п'яних у Львові викрали маршрутку з пасажирами.

Зараз ви читаєте новину «У Львові угнали тролейбус». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.04.2012 00:59:03Днепр87.143.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не имею данных о количестве больных гепатитом С на Украине, но 80% граждан Украины живущих
в ФРГ имеют этот гепатит С. Немцы успешно лечат это заболевание и кажется они единственные в мире добились в этом таких высоких показателей. Заболевание серьезное и передается через кровь. А сколько простых граждан Украины даже и не знают о своем заболевании гепатитом С, не говоря уже о людях находящихся в пенитенциарной системе. А в случае с луценко, этот "полевой командир" больше всего о своей шкуре печется. В Украине необходимо подымать вопрос об обследовании всех граждан на гепатит С, а не только граждан Олимпа!

12.04.2012 19:01:14це так91.231.55.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

цей гепатит у Юрика з тих пір, коли його батько прийшов до О. Мороза (СПУ) і сказав:-"візьми Юрка до себе, а то він зовсім зіп"ється".За що потім Юрко і віддячив Морозу.

12.04.2012 17:43:37Гена92.112.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну с такой красной мордой разве может быть гепатит,ну этот бред Луцмана,он наверное никогда не видел больных гепатитом

12.04.2012 17:58:32виродку геші95.134.135.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Хай твоя морда так почервоніє після твоїх слів.

12.04.2012 18:42:39дэбылу217.67.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а твоя пожовтие, щоб точно люди бачили - результат памаранчевой рэволюции

12.04.2012 17:31:071195.64.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Цей кагтавий юга якось вдарив по яйцях черновецького. Безмозгло намагався посадити двох міністрів Кучми - лише полякав зрештою. От і має тепер.

12.04.2012 16:24:35...95.132.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Краще опублiкували б, в яку суму обходиться один день перебування цих "борцiв за справедливiсть" в лiкарнях..

12.04.2012 15:53:155194.44.164.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

ПР - це 5 колона москви, вся її дія направлена тільки на одне (руйнація УКРАЇНИ та проти УКРАЇНСЬКОЇ нації)

12.04.2012 15:42:05жана-одеса178.93.111.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

У всьому що відбувається в Україні винен Литвин!!!!!!Він голова Верховної Ради УКраїни!!!!! Злодіянь багато- і за Луценко!!!і за Тимошенко. Невинно посаджених в тюрягу.
Він не мав права ставити на засідання Верховної Ради питання про здачу Росії- українського міста Севастополя!!!!За це його і Януковича треба четвертувати!!!!

12.04.2012 15:35:43Ммм89.252.31.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Ось чому Юлька не хотіла, щоб у неї брали аналіз крові.

12.04.2012 14:56:51Anonymous212.64.228.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

We do not forgive. We do not forget. Expect us.

12.04.2012 14:23:54Донецк195.184.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
12.04.2012 15:02:23Геннадий46.63.33.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ты один пи-ш все остальные донетчане поняли какую роковую ошибку сделали для детей, внуков,правнуков.Пиздд..ь не мешки ворочать.....

13.04.2012 12:04:41 Геннадию37.55.171.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Я далеко не из Донецка, озабоченный Геннадий. Просто тепрпеть не могу, когда говорят, что в Галичине все рагули-нацюки или в Донецке - все люмпены. Везде живут нормальные, адекватные люди и везде есть дебилы, преступники и алкаши. А судя по твоему лексикону с матом - то люмпен, это ты и есть.

12.04.2012 14:39:31ТАТ212.22.201.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

В Донецький області більшість - люмпени. А які з люмпенів воїни відомо. Горлопанити вони ще можуть, та підло беззбройній людині "перо" всадити під ребро можуть. А як дійде до справжніх з'ясувань стосунків, то алкоголіки і дегенерати розбіжаться в різні боки. Замість них буде воювати російська армія та й у тої запалу на багато не вистачить. Війна в Грузії це довела.

12.04.2012 15:32:23ТАТУ94.179.28.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ну не фантазуй! Не можна вірити дурним пліткам і статейкам. А ще в Донецькій областіїдять українців з хріном і кожен день прилітають Бандера з Шухевичем на "священний спротив". Сам ти люмпен. А в Донецькій обл. живуть такі ж різні люди, як і по всій Україні.

12.04.2012 14:51:41.178.137.188.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

правильно , а западляне всех победять, бо воны хоробри, и у схронах можуть на своему гимни усю войну пэрэсыдиты.

12.04.2012 14:31:36Slav95.67.76.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути