




У Хмельницькому на перехресті вулиць Молодіжної і Тернопільської забуксувала вантажівка "Рено", котра перевозила залізобетонні будівельні матеріали. У результаті чого, позаду утворився затор із трьох десятків тролейбусів.
- Та мені тролейбус помішав з розгону світлофор проскочити, - виправдовується водій вантажівки. Імені чоловік не називає. Тільки каже, що з Рівного. – Я зупинився. Тут невеличкий горбок а сніг наїжджений – не зрушиш.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миколаєві 5 розбитих авто заблокували рух у місті
Чоловік ходить з відром. Під колеса підсипає пісок із сіллю. Каже, що забуксував недавно.
- Та ще в 10.40 стали, - обурюється водій тролейбуса 11 маршруту, Марія Олександрівна Бондар, 56 років. – Вже більше півтори години стоїмо. Не об'їдеш. Я вчора на Медтехніці час за фурою із Польщі простояла. Вже сама просила, щоб хтось потягнув. І головне, що ніхто не посипає. Я 33 роки за кермом, а ще такої зими, і такої негативної роботи комунальників не бачила. Усім по барабану.
Затор із тролейбусів розтягнувся аж на вулицю Інститутську.
За годину на місце пригоди прибув наряд ДАІ. До вантажівки вчепили трос. За допомогою невеликого тракторця намагалися зрушити її з місця. Не вдалося.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "На роботу вже опоздала, то може, хоть у садік встигну"
Водій "Рено" котра перекрила рух каже, що вага вантажу 19 тонн. Вантажівка розрахована на 22 тони.
Близько першої години дня до затору дістався бульдозер. Впершись лопатою у бетонні будматеріали, вантажівку таки вдалося виштовхнути.
На даний час тролейбуси роз'їжджаються із затору.
За добу на Хмельниччині випало понад 30 сантиметрів снігу.
Коментарі
1Блестящая операция украинских спецслужб на которую повелась ваторылая смехдержава
Осталось несколько пунктов по сценарию, которые должны выполнить ваторылыке орки.
Українише Крігсмарине героїчно штурмує Керченську протоку...

(Картина салом; художник Іванко Айвазовчук)
RUSSIAN OCCUPANTS GO HOME.
Петя миллиардер
ты против него нищеброд , он может махать на трибуне чем угодно, тебе до трибуны никогда, только разве что после боярещника


Російський спецназ захопив нові санкції
Кацапи знову провокують. Коли вже Путін піде до прабабки? Може, всі позіхнуть, нарешті. [***] КГБ-ка. Малим ходом гне своє. Воно реально хворе.
Теперь то не скажут, ихтамнет ,какие теперь отмазки будут лепить тупорылые орки
Это ждали не только Укропы, это было спланировано Европой и США.