Четвер, 25 червня 2015 18:07

У Донецьку бойовики підірвали інсталяцію бельгійського художника

У Донецьку бойовики підірвали інсталяцію бельгійського художника

Бойовики так званої "ДНР" підірвали інсталяцію бельгійського художника Паскаля Мартіна Таю, створену в рамках проекту "У пошуках часу" в 2012 році. Про це повідомляє офіційний сайт фонду "Ізоляція".

Робота являла собою гігантську помаду навколо заводської труби. Інсталяція була присвячена жінкам Донбасу і відзначала їх роль у відновленні післявоєнного Донецька.

 

Як зазначають у фонді, це не єдиний факт знищення витворів мистецтва бойовиками "ДНР".

Після захоплення в червні минулого року бойовиками території колишнього донецького заводу ізоляційних матеріалів, на якій розташовувався фонд "Ізоляція", були розграбовані офіси, галереї, матеріали та обладнання, бібліотека та книжковий магазин "Ізоляції". Фонд зміг евакуювати лише частину своєї колекції.

За минулий рік працівники фонду постійно отримували інформацію про послідовне знищення залишилися на захопленій заводі художніх робіт, в першу чергу, інсталяцій, вписаних в архітектуру і ландшафт території.

Зараз ви читаєте новину «У Донецьку бойовики підірвали інсталяцію бельгійського художника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода