Терористи захопили ГУ МВС Донецької області і заблокували його роботу, а приміщення Донецького міськвідділу міліції звільнили після переговорів.
Про це УНН повідомили у МВС.
"ГУ МВС Донецької області заблоковане озброєними терористами. Вчора співробітники міліції тримали оборону до останнього, але сили були нерівні. Особовий склад евакуювали. Серед співробітників є поранені.
Разом з тим міськвідділ міліції Донецька функціонує у звичайному режимі. Вчора терористи захопили міськвідділ, однак після переговорів і аргументів щодо того, що міліція в місті повинна функціонувати, терористи звільнили приміщення", - зазначили в МВС.
Як повідомлялося, вчора озброєні терористи під керівництвом Ігоря Безлера (Біса) штурмували ГУ МВС Донецької області. Внаслідок штурму загинув один міліціонер, мінімум четверо співробітників, серед яких жінка, були поранені.




















Коментарі