пʼятниця, 21 листопада 2014 23:52

США привезли в Україну першу партію протимінометних систем

США привезли в Україну першу партію протимінометних систем
Фото: produced.in.ua

Американські військові доставили в Україну перші три легкі протимінометні радарні системи, які стануть на озброєння української армії.

Про це заявив у п'ятницю речник Пентагону полковник Стів Уоррен, передає Укрінформ.

"Радіолокаційні системи бачать наближення мінометного вогню та швидко розраховують позицію мінометного пострілу противника", - пояснив Уоррен.

Він додав, що українські військові самі визначать, де й коли вони використовуватимуть ці системи.

Як зазначили в прес-службі Пентагону, це є першою партією радарних систем, що загалом включатиме 20 установок, які будуть поставлені впродовж найближчих кількох тижнів.

Американські військові спеціалісти почнуть навчання українських колег в середині грудня.

Радарні системи є частиною комплексної допомоги США в розмірі $118 млн, яка передбачає забезпечення обладнанням, а також навчання українських військових.

Зараз ви читаєте новину «США привезли в Україну першу партію протимінометних систем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути