Ексклюзиви
четвер, 04 квітня 2019 18:11

Спалювання сухої трави: кількість жертв збільшується

Спалювання сухої трави: кількість жертв збільшується
На Сумщині під час спалювання сухої трави загинула 81-річна пенсіонерка. Фото - mykolaiv-rda.gov.ua

На Сумщині під час спалювання сухої трави загинула 81-річна пенсіонерка.

Трагедія сталася 3 квітня в селі Вовківці Роменського району, повідомили у відділі комунікації поліції області.

"Жінка загинула на власному обійсті під час випалювання сухої трави внаслідок необережного поводження з вогнем. Під час огляду тіла загиблої попередньо слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло направлене на експертизу для встановлення причини смерті", - розповіли в поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невідомі підпалили Долину нарцисів: відео пожежі

Слідчі відкрили кримінальне провадження. І підкреслюють, що за останній тиждень це вже третя смерть на Сумщині від вогню внаслідок спалювання сухої рослинності. На минулому тижні у Краснопільському районі чоловік отримав чисельні опіки та помер від них у реанімації Сумської обласної клінічної лікарні. А в с. Гаврилівці Роменського району під час спалювання сухої трави 3 дні тому теж загинула пенсіонерка.

У селі Неморож Звенигородського району Черкащини під час спалювання сухої трави загинув 91-річний чоловік. Рятувальники знайшли його тіло, коли гасили пожежу.

Зараз ви читаєте новину «Спалювання сухої трави: кількість жертв збільшується». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.05.2010 13:49:4477785.30.244.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Яворивський-жалкий перевертыш
26.05.2010 09:20:42Алина91.202.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а что -табачник не нач.ЖЭК?а кто-такой табачник?
25.05.2010 23:22:37вчителька94.179.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Колись був курс "Світова література"-це перше. Друге: пану Яворівському не варто займатись тим, у чому він не компетентний. Третє: старше покоління читало Пушкіна в оригіналі, а наші діти переклад. Проте, наша молодь освіченіша за нас і знає кілька іноземних мов, читає книги мовою оригіналу. Шкільна програма дає ази, тому не варто так присіпливо ставитись до коментарів Яворівського, краще вчіть своїх дітей різним наукам, а якою мовою їм читати твори: німецькою чи китайською - вони виберуть самі!
25.05.2010 23:10:1812377.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
И ПОТОРОПИСЬ!
25.05.2010 23:07:24курва77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
20му-днепр-и не уживешься-чемодан вокзал россия.
25.05.2010 22:43:53днепр77.37.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Черчилль: Фанатик - это человек, который не может изменить взгляды и не может переменить тему.
25.05.2010 22:42:02днепр77.37.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
, после прочтения анзора и зеленодольца, можно только, перефразируя слова одного политика, "Я так люблю Украину, что хочу, чтоб их было несколько" С людьми, у которых в голове вместо логики - поносная бредятина и ненависть - ужиться невозможно.
25.05.2010 21:53:07Зеленодолець193.227.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Любіть Україну! Любіть, росіяни, Не шлунком, а серцем любіть! Не рийте під нею могильної ями, Рабою її не робіть! Потоне Вкраїна - усіх вас потопить, Усі ж ми в одному човні, Добро України - і ваш-таки клопіт. Це-ж так очевидно! Чи ні?.. Невже ви забули? Вас тут прихистила свята українська земля. Вона вас терпляче і щедро гостила, Мов рідних своїх немовлят. І хоч ви для неї нехрещені діти, Хоч молитесь іншим богам, Та все-ж українське вам сонечко світить, Ласкаво, ще краще, ніж нам! "Ми вас визволяли! Ми вам будували!" - Старий і сумнівний мотив. За те, що ви край наш ущент зруйнували, Вам Бог заплатить! ...Чи вже... хтось заплатив?.. А ми будували для вас і конали, На наших кістках Петербург, Нам крівцю смоктали російські канали - Та цього ніхто не забув! Я вас не картаю. Лиш кличу до тями: Не будьте відступні, німі! Не рийте під нами могильної ями, Бо впадете в неї САМІ !!!
25.05.2010 21:45:18Анзор193.227.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ми, українці, чудово пам'ятаємо, як окупаційна радянська влада, виморюючи голодом, репресуючи, вивозячи у Сибір та Казахстан десятки мільйонів наших співвітчизників, завозили на нашу землю сотні тисяч чужинців, в першу чергу російської національності. Наслідки такої політики геноциду даються взнаки і тепер. Далеко не всі громадяни України виявили та й виявляють повагу до української нації, до її культури, до права українців мати власну національну державу.
25.05.2010 21:08:08нз89.102.215.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А Яворивский ведет себя как сантехник-алкаш...Позор ему и он еще презентует себя интеллигентом...
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути