субота, 02 травня 2015 17:09

ЗМІ повідомляють про першу сутичку на жалобному мітингу в Одесі

ЗМІ повідомляють про першу сутичку на жалобному мітингу в Одесі
Фото: twitter

В Одесі на Куликовому полі під час поминальної церемонії за загиблими у Будинку профспілок 2 травня 2014 відбулася сутичка.

Про це повідомляє місцевий "Репортер".

Чоловік у формі кольору хакі з нашивкою державного прапора України на одному з рукавів спробував зірвати георгіївську стрічку з одягу однієї з учасниць поминальної церемонії. У відповідь вона спробувала зірвати шеврон з його рукава.

В результаті на чоловіка почали "наїжджати" інші учасники заходу з криками: "Фашист", "Провокатор".

Співробітники правоохоронних органів повели чоловіка від людей, при цьому частина активістів Куликового поля намагалися заспокоїти інших людей. Посилення конфлікту вдалося уникнути.

Зараз ви читаєте новину «ЗМІ повідомляють про першу сутичку на жалобному мітингу в Одесі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути