Українські захисники знищили чергову партію техніки окупантів.
На Чернігівщині ЗСУ ліквідували техніку 90-ї танкової дивізії РФ, яка місяць перебувала в Ніжинському районі. Фото опублікували у Крутівській ОТГ, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відправили "тракторні війська" у напрямку РФ: у Фінляндії відповіли на відео з російськими ракетами
"У боях відзначилася й тероборона Ніжина, в лавах котрої воювали і козаки з нашої громади", - додали в ОТГ.
Морські піхотинці знищили російський танк Т-72 з екіпажем. Він призначений для вирішення бойових завдань військ, найперше в наступі, а також і в обороні, як масовий ефективний засіб ведення активних, рішучих і динамічних бойових дій на суші в умовах як звичайної, так і ядерної війни.




















Коментарі