вівторок, 04 лютого 2025 09:25

Спецтема: Війна Росії проти України

Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки росіян

У ніч проти 4 лютого противник атакував Україну 65-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони України, передає Генштаб.

"Станом на 09:00 підтверджено збиття 37-ми ударних БПЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській та Черкаській областях. 28 ворожих безпілотників-імітаторів - локаційно втрачені (без негативних наслідків)", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна вдосконалює бомби, якими бʼє по РФ - Defense Express

 

Внаслідок ворожої атаки постраждали Сумщина та Черкащина.

Станом на 4 лютого загальні бойові втрати окупанта складають 842 930 особового складу. За минулу добу було знищено 1270 загарбників, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Зараз ви читаєте новину «Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки росіян». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути