середа, 22 лютого 2023 06:50

Погода на середу ‒ де в Україні буде найтепліше

Погода на середу ‒ де в Україні буде найтепліше
На півдні України очікується до 11℃ тепла. Фото: val.ua

В Україні у середу, 22 лютого, очікується хмарна погода з проясненнями. Істотних опадів вдень синоптики не прогнозують, лише у західних областях можливий невеликий дощ. Про це повідомляє Український гідрометеоцентр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Морози до -13℃: в Україну суне потужне похолодання

Вітер буде північно-західний, 7-12 м/с. Температура у північно-східних та Луганській областях +3... +8℃. Такою ж буде температура повітря у південних та західних областях. А на Закарпатті та півдні Одещини до +11℃.

У столиці та на Київщині буде хмарно з проясненнями. Вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с.

Температура по області до +2℃, у Києві близько 0℃.

У Карпатах через аномально теплу зиму зацвіли весняні квіти та прокинулися ведмеді.

У Харкові зафіксували одне з найгарніших метеорологічних явищ цієї зими. Світлини кристалічної паморозі опублікував харківський синоптик Ігор Кібальчич. Кристалічна паморозь листоподібна утворюється у безвітряну морозну погоду за рахунок великої різниці температури підстильної поверхні та нижнього шару повітря.

Зараз ви читаєте новину «Погода на середу ‒ де в Україні буде найтепліше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути