Автомобілі членів "Правого сектора" заблокували озброєні люди в 2 км від Кіровограда.
За інформацією заступника керівника "Правого сектора" Андрія Денисенка, озброєні люди у формі "Грифон" і спецбатальйону міліції направили зброю на учасників акції і не випускають їх з автобусів.
"Близько 100 членів та активістів "Правого сектора" з Дніпропетровська їхали на законну акцію протесту, на під'їзді до Кіровограду нас заблокували рефрижераторами. Нас оточили автоматники і не випускають з машин під загрозою відкрити вогонь. Такого не було з часів Майдану", - розповів Денисенко.
"Правий сектор" прямував на акцію протесту біля будівлі Кіровоградської прокуратури з вимогою відставки прокурора області, "який покриває джерела фінансування терористів".




















Коментарі
4