пʼятниця, 14 жовтня 2011 14:51

Одесит через каналізаційний люк застрелив будівельника, а потім вбив себе

Одесит через каналізаційний люк застрелив будівельника, а потім вбив себе

Господар одного з приватних будинків, розташованих на Фонтанській дорозі в Одесі, з'ясовуючи стосунки з виконробом, застрелив будівельника і застрелився сам.

Як повідомляє в п'ятницю відділ зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Одеській області, причиною сварки між 30-річним замовником будівельних робіт і 29-річним виконробом став каналізаційний люк, який, на думку господаря будинку, був не правильно розташований.

За даними міліції, під час сварки господар будинку взяв зареєстровану гладкоствольну мисливську рушницю і кілька разів вистрілив у виконроба, завдавши йому смертельні поранення. Після цього господар увійшов у двір свого будинку і покінчив життя самогубством, вистріливши собі в голову.

З місця події співробітники міліції вилучили 6 гільз і рушницю.

В даний час за даним фактом триває розслідування.

Зараз ви читаєте новину «Одесит через каналізаційний люк застрелив будівельника, а потім вбив себе». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.12.2010 14:08:18люблю украинську 178.94.120.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
79 ну и ник у тебя ГНИДА и ещё деньги требуешь - 30 гривен... на опохмлку, чоли, ГНИДА 78
19.12.2010 00:55:46гнида77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Интересно мразь кацапская сколько ж тебе платят иуда за эту блевотину,30 сребренников наверное.
18.12.2010 20:39:05вова95.134.141.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
71. СЛАВА,-в Бродах, после изгнания предателя Ющенко из политической жизни страны,была построена наша хрестьянская Православная церковь МП. По началу было 6 прихожан,сегодня их уже 600!!! С чем вас и поздравляем!!!
18.12.2010 20:23:17Хохол199.48.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Продолжение... В МЗС УКРАИНЫ ПОНИМАЮТ,ЧТО СЛОВА ПУТИНА НИ В КОЕЙ МЕРЕ НЕ УМАЛЯЮТ ЗАСЛУГИ НАРОДА УКРАИНЫ В ВОВ И НЕ МОГУТ ИДТИ НА ПОВОДУ НАЦИОНАЛИСТОВ ЭТИХ ПОЛИТИЧЕСКИХ СПЕКУЛЯНТОВ
18.12.2010 20:22:26 Хохол199.48.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Продолжение... НО ВЕДЬ ПУТИН ДОБАВИЛ,ЧТО НИ В КОЕЙ МЕРЕ НЕ УМАЛЯЕТ РОЛИ ДРУГИХ РЕСПУБЛИК СССР В ПОБЕДЕ НАД ГЕРМАНИЕЙ! НАД ГЕРМАНИЕЙ,А НЕ ВО ВТОРОЙ МИРОВОЙ ВОЙНЕ! ПОЧЕМУ \"ПОЛИТОЛОГИ \" ПОЗВОЛЯЮТ ТАК ВОЛЬНО ОБРАЩАТЬСЯ С ИНФОРМАЦИЕЙ? ПОЧЕМУ ВВОДЯТ В ЗАБЛУЖДЕНИЕ ОБЩЕСТВЕННОСТЬ? И ЗАЧЕМ НАМ ТАКИЕ \"ПОЛИТОЛОГИ- ЛЖЕЦЫ , МАНИПУЛЯТОРЫ ОБЩЕСТВЕННЫМ МНЕНИЕМ И ПРОВОКАТОРЫ? НУ ЭТО ПРОСТИТЕЛЬНО \"ПОЖАРНИЦЕ\" ГЕРАСИМЬЮК,ГЕРАЩЕНКО ,НО ФИСЕНКО?! ПОЗОР!
18.12.2010 20:17:40Хохол199.48.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Заява прем\'єр-міністра Російської федерації Вододимира Путіна про те, що Росія перемогла б у світовій війні і без України – деформація історичної і політичної свідомості. ФИСЕНКО -ШУЛЕР,ПУТИН ИМЕЛ ВВИДУ НЕ МИРОВУЮ ,А ОТЕЧЕСТВЕННУЮ ВОЙНУ С ГЕРМАНИЕЙ! РЕСУРСЫ УКРАИНЫ ,МОЛДАВИИ, БЕЛОРУСИИ, ПРИБАЛТИКИ БЫЛИ ПОТЕРЯНЫ В ПЕРВЫЕ МЕСЯЦЫ ВОЙНЫ. ОСНОВНАЯ ТЯГОСТЬ ВОЙНЫ ЛЕГЛА НА ПЛЕЧИ НАРОДА РОССИИ И ЕЁ РЕСУРСЫ. ПЕРЕЛОМ В ВОЙНЕ ОБОЗНАЧИЛСЯ НА ПОЛЯХ РОССИИ. ДА, РОССИЯ ВЫИГРАЛА БЫ ЭТУ ВОЙНУ !
18.12.2010 18:51:11а дохтур77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
и забылся.
18.12.2010 18:47:58хип77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВОВА(ЛЬВОВ)\"А я в это время удерживал боеспособность разваливающейся армии\" - РЕБЯТА ТАК ЗТО Ж НАПОЛЕОН - ПАЦИЕНТ ПАЛАТЫ №6.ДИАГНОЗ - МАНИАКАЛЬНЫЙ ПСИХОЗ НА ФОНЕ ВЯЛОПРОТЕКАЮЩЕЙ ШИЗОФРЕНИИ.Вот что бывает когда душевнобольные манией величия получают доступ в интернет.
18.12.2010 18:44:50дохтор178.94.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
71 слава, кто тебя с дурки выпустил ?! Нука на укол !
18.12.2010 17:44:44СЛАВА178.94.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нехай Москва приватизує собі Побєду.Віддамо їй усіх рускоязичних ветеранів разом з стеллами,пам\'ятниками, меморіалами і назвами вулиць.Відразу стане легше жити. Будемо розмовляти по-українськи,ходити до української церкви і вчити дітей,що москаль-найгірший з ворогів.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути