
На Харківщині досі є підконтрольні російським загарбникам територіальні громади.
Із 56 - 22 громади перебувають під тимчасовою окупацією РФ. Про це сказав голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в інтерв'ю "Українській правді".
"Дійсно не можна сказати, що в деяких населених пунктах встановлений окупаційний режим. Вони їх використовують, як транзитні зони. Просто проїхали і все. Їхньої присутності там немає, і стратегічно це їм не потрібно", - сказав він.
Російські окупанти тримають свої рубежі у Вовчанську та Куп'янську.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Синєгубов: Зменшення інтенсивності обстрілів на Харківщині – це хибне уявлення
"Там сіра зона, де блокпости, по суті, перетинаються уже з нашими військовими. Ми комунікуємо з цими населеними пунктами. У нас є інформація від розвідки від тих територіальних громад, які перебувають під їхніх впливом", - пояснив очільник області.
Також Україна наразі не контролює північний напрямок.
"Це Липці, Циркуни. Далі йде Вовчанський напрямок – повністю Вовчанський район. Печеніги – там 50 на 50, їхньої присутності немає, але блокпости стоять і їхня техніка проїжджає. Куп'янськ-Вузловий – це зараз основний логістичний центр, куди доїжджає російська ворожа техніка і далі вже йде по Ізюмському напрямку. Далі Ізюмський район і нижче – Борова, де зараз крайня точка", - додав Синєгубов.
Харківщина потерпає від обстрілів російських військ. Ті цілять по мирних містах з реактивних систем залпового вогню. Інтенсивність обстрілів зростає. У Харкові майже щодня люди гинуть та зазнають поранень. Область готується до ймовірного наступу військ Російської Федерації і водночас польових робіт.
Коментарі