Ексклюзиви
пʼятниця, 13 листопада 2020 13:53

"Мамочко, не віддавай нас" - у названих батьків відбирають дітей

"Мамочко, не віддавай нас" - у названих батьків відбирають дітей
Сім'я Солдатенків із Київщини 3,5 роки виховує двох дітей, яких забрали з дитячого будинку. Тепер біологічний батько відбирає доньку та сина, за рішенням суду. Фото: facebook.com/rema.x.oxana

На Київщині в названих батьків забирають дітей, яких вони виховують 3,5 роки.

Суд вирішив повернути сина й доньку їх біологічному батькові. Про це у Facebook розповіла названа мати дітей Оксана Солдатенко. Жінка боїться, що з дітьми може статися погане. Оскільки неодноразово в Україні траплялися випадки, коли дітей повертали біологічним батькам, а ті з них знущалися й навіть убивали.

"У нас діти перебувають під опікою вже 3,5 роки. Коли ми їх забрали з дитячого будинку, це були просто 2 "мауглі", які боялися вулиці, людей, магазинів, які не розмовляли, тільки кілька невиразних слів, у яких була серйозна затримка розвитку і не райдужна перспектива в подальшому житті", - розповідає Оксана.

Жінка говорить, що їм з чоловіком вдалося здобути любов дітей, і зараз їхні син та донька називають їх мамою і татом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки отримували гроші за спалену в печі доньку

"Біологічний батько 2,5 роки подавав у різні інстанції, суди, поліцію, й ось він домігся свого. Верховний суд постановив повернути йому дітей після того, як майже 4 роки він їх не бачив. Вони знають тільки теоретично, що в них є біологічний батько", - розповідає жінка.

Оксана говорить, що впродовж 4 років він жодного разу не намагався побачитися з дітьми, не передавав їм гостинців і не контактував з ними.

"Кілька тижнів тому ми сказали дітям, що програли суд, і що тепер батько їх забере. Це жахливо бачити страждання дітей, їхні сльози, їхній страх, вони прокидаються серед ночі і плачуть: "Мамочко, ми хочемо залишитися з вами, не віддавайте нас, будь ласка", - розповідає жінка.

Оксана також додає, що місцева соціальна служба у справах дітей виступає також проти повернення дітей їхньому батькові.

"Первомайська служба у справах дітей вже 3 роки б'є на сполох, захищає в судах наших дітей, кричить на весь голос, що їх не можна повертати в такі умови. Але їх не послухав жоден суддя. Просто грубо закривали рот представникам служби. А коли ми привезли дітей на слухання суду першої інстанції, і коли адвокат просив суддю вислухати їх в окремій кімнаті, він навіть слухати це не став. Адже діти в нашій країні не мають права голосу до 9 років, тобто їх можна віддати в дитбудинок, передати в прийомну сім'ю, а через 3-4 роки, спокійно вирвати з рідної їм уже сім'ї та знову віддати біологічному батькові. Але я проти експериментів над дітьми", - говорить Оксана.

Жінка розгублена й у відчаї. Адже суд програний, а отже, дітей, до яких вона прив'язалася за 3 роки і які полюбили їх з чоловіком, доведеться віддавати.

Користувачі соцмереж здебільшого підтримують Оксану, оскільки вважають, що вилучення з названої родини дітей, які полюбили батьків - це психологічна травма для малечі. Є й ті, що стали на бік біологічного батька, який, на їхню думку, має право виховувати дітей сам.

У реанімаційному відділенні дитячої лікарні в Хмельницькому померла 4-річна дівчинка з села Ходаківці. За її життя лікарі боролися майже місяць. Поліція в побитті дівчинки підозрює 34-річну матір. Та всі звинувачення відкидає. Мовляв, у доньки були напади епілепсії, під час яких вона так сильно побилася. Це спростували медики та соціальні працівники. З'ясувалося, що в дитини ніколи не було ніяких нападів. Вона декілька років жила в прийомній родині і лише недавно рідна мати через суд повернула дівчинку та її старшу сестру.

Зараз ви читаєте новину «"Мамочко, не віддавай нас" - у названих батьків відбирають дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути