субота, 23 березня 2013 23:04

Через хуртовину та снігові замети таксисти піднімають вартість проїзду вдвічі

Через хуртовину та снігові замети таксисти піднімають вартість проїзду вдвічі
У селі Сосонка Вінницького району вулиці чистили чотири рази. Фото: Gazeta.ua

Таксисти міста Козятин на Вінниччині удвічі збільшили ціну проїзду по місту. Впродовж дня дороги розчистили, але автобусні рейси не відновили. Цим і скористалися таксисти.

"Тільки варто сісти в машину відразу кажуть – 20 гривень і за кожний кілометр – шість гривень. А в звичайні дні беруть по три гривні" - каже мешканка Козятина 42-річна Тетяна Савчук.

Жінка каже, через нерозчищені дороги автобусне сполучення відмінили також у села району та у Вінницю.

"З навколишніх сіл люди їздять на роботу на залізницю. Хто не може добратися додому, ночує на роботі або у знайомих в Козятині. Я зараз гостюю у матері в селі. Виїхати не можу. Дороги не прочищають. Прокинулися зранку, а двері завіяло на половину. Так і подумали, що буде біда. Лопату внесли ще з вечора. За годину розчистили прохід, - додає жінка. – Мамі 73 роки, а вона за своє життя не пам'ятає такої зими, тим більше у кінці березня" - додає жінка.

"Козятинхліб" напік 18 тонн хліба. Але реалізували лише сім. Довезли його до Вінниці, райцентрів Калинівка і до Бердичева.

Варто зазначити, що київські таксисти також значно підвищили тарифи. За інформацією ЗМІ, вартість однієї поїздки 23 березня може сягати 200-350 гривень.

 

Зараз ви читаєте новину «Через хуртовину та снігові замети таксисти піднімають вартість проїзду вдвічі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути