Іран, ймовірно, хоче виробляти свої ударні дрони на території Білорусі, щоб уникнути міжнародних санкцій та тиску інших держав.
До Білорусі можуть перекинути або виробництва, або лише складання вже готової продукції. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
За його словами, Росія може й самостійно виробляти дрони, зокрема, "Ланцет". Вони не надто потужні, але, все ж "дошкуляють українській ППО та військам Сил оборони на передній лінії".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Україна матиме одну з найкращих ППО світу
"Зробити планер, двигун, пропелер, бойову частину ‒ не проблема. Інше питання ‒ технологічне обладнання, яке закладене в Shahed, але там є блок gps-навігації, блок управління і це Росія виробити сама не може. Власне за цими товарами подвійного призначення і високотехнологічною продукцією не завадив би контроль санкцій, для того, щоб завадити їм отримувати таку продукцію", ‒ зазначив Ігнат.
Він також заявив про наявність ознак того, що Росія все-таки виробляє ракети. В Україні, за словами Ігната, вже знаходили уламки нещодавно виготовлених ракет.
"Серед уламків знаходили маркування нещодавнього виробництва ‒ і осінь, і зима. Сподіваємося, що санкції не дозволять їм робити це швидко. І швидко це навряд чи вдасться, бо крилата ракета ‒ це високотехнологічний продукт, який коштує мільйони доларів за одиницю", ‒ додав Ігнат.
Росіянамагатиметься виробляти більше дронів. Тому потрібно розвивати систему проти них, сказав речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат. За його словами, безпілотники зараз виходять на новий рівень і здійснюють революцію на фронті.
Російські загарбники сьогодні, 9 травня, ще можуть продовжувати ракетний терор проти мирних українських міст. Ворог намагатиметься тримати в напрузі Україну, заявили в ЗСУ.
Коментарі
1