Президент Володимир Зеленський 27 травня ввів санкції проти 51 фізичної та 220 юридичних осіб, пов'язаних з Росією.
Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні наприкінці 458-го дня війни, передає Gazeta.ua.
"Сьогодні ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, – які працюють на терор. Загалом 220 компаній і 51 фізична особа. Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії", – зазначив він.
Він наголосив, що це підприємства, що обслуговують війну, і особи, через яких відбувається управління цими компаніями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Зеленського відповіли на нові вимоги Кремля до України й озвучили зустрічні
"Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі. Крок за кроком ми збираємо повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано", – наголосив президент.
Він запевнив, що кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу.
"Коли Росія починала цю агресію, там дивилися на світ як на себе в дзеркало. Там думали, що нібито всі у світі такі ж цинічні та нібито так само зневажають людей, як господарі Росії. Але світ інший – світ допомагає нам захищати життя. І кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом", – сказав президент.
Він запевнив, що Росія нічого не здобуде і все програє.
"Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі. Ми продовжимо наші санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – ще більш масштабні", – підкреслив Зеленський.
Президент Володимир Зеленський 27 травня ввів санкції проти 51 фізичної та 220 юридичних осіб, пов'язаних з Росією.
Глава держави підписав указ про введення в дію відповідного рішення РНБО. Документ опубліковано на сайті президента.
Кабінету Міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком доручено забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних санкцій.
Коментарі