четвер, 16 липня 2015 09:12

Є докази зв'язку між подіями в Мукачевому та вибухами у Львові - Порошенко

Є докази зв'язку між подіями в Мукачевому та вибухами у Львові - Порошенко
Фото: kp.ua

Слідство має докази, що події в Мукачевому та терористичні акти у Львові пов'язані.

Про це у Львові в середу, 15 липня, заявив президент України Петро Порошенко, передає "Радіо свобода".

За словами президента, слідчі групи посилені, щоб жоден злочин не залишився без покарання.

"Капітан міліції Надія в дуже важкому стані через те, що злочинці одразу після терактів у Мукачевому вирішили розповсюдити терористичні акти на всю Україну і зробити спроби залякати міліцію, щоб кожен дільничний боявся йти на місце служби, щоб залякати цивільних українців у Галичині і по всій Україні. Злочинці не можуть вільно розгулювати зі зброєю по вулиці. Злочинці мають сидіти у в'язниці", – наголосив президент під час відвідин поранених правоохоронців у лікарні.

Голова держави в пообіцяв, що до поранених 31-річного капітана Надію Андрухів і 24-річного лейтенанта Романа Личака запросять консультантів із-за кордону.

Нагадаємо, обоє дільничних міліціонерів були важко поранені у вівторок, 14 липня внаслідок вибуху гранат біля опорних пунктів міліції у Львові в житловому районі. Надія Андрухів втратила ногу і їй видалили нирку, лише в середу вона прийшла до свідомості. Ці вибухи розслідують як терористичний акт.

Зараз ви читаєте новину «Є докази зв'язку між подіями в Мукачевому та вибухами у Львові - Порошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути