Середа, 30 вересня 2020 16:59

Єдиний вцілілий в Ан-26 курсант поділився першими спогадами

Єдиний вцілілий в Ан-26 курсант поділився першими спогадами
Курсант В'ячеслав Золочевський, який єдиний вижив в авіакатастрофі літака Ан-26 під Чугуєвом, є головним свідком у цій справі і дав цінні свідчення. Фото: facebook.com/pumamgo

Курсант В'ячеслав Золочевський, який єдиний, хто вижив під час падіння Ан-26 під Чугуєвом, поділився першими спогадами після трагедії.

Каже, із великим натхненням чекав 3-го курсу навчання, адже він починався з льотної практики. До трагедії Золочевський встиг налітати 5 годин, а в день катастрофи мав збільшити свою практику до 8. За його словами, на борту Ан-26 курсанти опановували навігацію, запускання двигунів і радіопереговори. Літак мав 10 обладнаних робочих місць. У момент падіння, пам'ятає, він сидів практично поруч із кабіною пілота.

"Можна сказати, що на початку, на другому робочому місці праворуч. Був різкий крен, і я, по ходу, підлетів, вдарився головою. Я був у відключці. Говорити я поки що не буду", – сказав Золочевський, передає ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авіакастрофа Ан-26: єдиний вцілілий курсант дав свідчення

Єдине, що хлопець чітко запам'ятав, це спробу порятунку свого друга Віталія Вільхового. Той, на жаль, помер у лікарні внаслідок важких опіків.

Крім загиблого побратима, В'ячеслав втратив у фатальному літаку всю свою групу з 12 курсантів, з якими він вчився, живим залишився тільки Золочевський.

Тепер курсант думає про своє майбутнє і вирішує, як бути з навчанням. Адже його життя перевернула трагедія 25 вересня.

"Я ще не знаю. Можливо, продовжу навчання, можливо, й ні. Все повинно зажити", – сказав курсант.

У слідчих є 4 основних версії авіатрощі - технічні несправності, неналежне виконання службових обов'язків екіпажем, керівництвом польотів, неналежний ремонт й обслуговування літака. Не відкидають і версії теракту. Для цього призначать вибухотехнічну експертизу. Після технічного розслідування буде уточнено версії.

Зараз ви читаєте новину «Єдиний вцілілий в Ан-26 курсант поділився першими спогадами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі