У Маріуполі раніше судимий чоловік пограбував та зґвалтував 90-річну пенсіонерку.
Злочинець тричі з'являвся у квартирі жінки, спочатку щоб пограбувати, а два останні рази - щоб зґвалтувати. Про це повідомив заступник голови поліції Донеччини Артем Кисько у Facebook.
Жінка звернулася до поліції, зловмисника розшукували тиждень. Знайти чоловіка допоміг недопалок, такі сигарети продавалися лише в одному магазині у зоні злочину.
"Продавець згадала, хто купував в день останнього епізоду злочину цю марку, і допомогла поліцейським скласти фоторобот. А далі вже оперативники встановили його особу, – зазначив Кисько.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батько ґвалтував дочку-інваліда
Правоохоронці влаштували засідку в місці можливої появи зловмисника і затримали його.
"Коли пояснили причину затримання, негідник знепритомнів. Зараз він у відділенні місцевої поліції розповідає про обставини того, що важко піддається поясненню, а так само інших скоєних злочинів", - додав Кисько.
На Київщині 45-річний чоловік ґвалтував своїх 2 доньок 14 і 15 років і знімав з ними порно, яким торгував у Даркнеті. Окрім цього, чоловік продавав дівчат як повій українцям та іноземцям.




















Коментарі