
Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив про переміщення техніки російських окупаційних військ.
Андрющенко сказав про велику кількість вантажівок з боєкомплектом, які рухались з Новоазовська у напрямку Бердянська.
Також з його слів, поновився рух техніки окупантів змішаними колонами через Нікольський район в напрям Розівка/Пологи/Оріхів.
"Точкою старту є північ району, що межує з Вугледаром/Волновахою", - сказав Андрющенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки загарбників за добу стали "двохсотими": Генштаб назвав нові дані
"Переміщення з Новоазовська та Волновахи через місто зберігаються, але не носять масового характеру", - повідомив радник мера.
Раніше Андрющенко повідомляв про судна у порту тимчасово захопленого Маріуполя.
Протягом минулої доби відбулося понад 80 бойових зіткнень, повідомив вранці Генеральний штаб Збройних сил України.
Сили оборони відбили атаки російських окупантів на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському, Шахтарському і Запорізькому напрямках.
Коментарі