Після стрілянини у Харкові усім поліцейським видадуть бронежилети 4 класу захисту та автоматичну зброю. На виклики, де є загроза життю людей, виїжджатимуть так звані "бронегрупи". Про це повідомив керівник Патрульної поліції України Олександр Фацевич.
"Зараз проводиться перевірка дій поліцейських. Але я можу сказати, що загиблий Дмитро Кірієнко робив все, щоб зберегти життя громадян", - повідомив Фацевич.
Із патрульним 29-річним Дмитром Кирієнком, який був застрелений під будівлею міської ради, попрощалися у Харкові 22 серпня. Панахида почалася опівдні в Палаці культури ГУНП у Харківській області . Віддати шану правоохоронцю прийшли його рідні, близькі, колеги, а також небайдужі харків'яни. Прощання тривало близько півтори години, повідомляє newsroom.kh.ua.
"Я знав його 3 роки. В екіпажі разом не їздили, але на роботі ми часто зустрічалися. Він був гарною людиною, другом, сім'янином, колегою. Завжди міг підставити плече", - згадує командир 3 роти Сергій Міщенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сусіди харківського стрільця розповіли про його життя
За словами товаришів по службі, Дмитро прийшов працювати до патрульної поліції одним із перших - у вересні 2015-го. За цей час став справжнім професіоналом.
"Його всі поважали, керівництво покладало на нього великі надії. 5 серпня з Дмитром затримали злочинця, який зґвалтував одну жінку та завдав тілесних ушкоджень іншій. Останнім часом із ним в екіпажі був я. А це була перша зміна, коли він працював не зі мною", - говорить командир загиблого правоохоронця Олександр Колесник.
Поховають Дмитра Кирієнка у Змієві на Харківщині. У патрульного залишилася дружина та донька 1 рік 8 місяців.
20 серпня близько 00:30 невідомий вчинив стрілянину поблизу мерії Харкова. Випустив десяток куль у двері, поранив охоронця. Розстріляв патрульного 29-річного Дмитра Кірієнка, який приїхав на виклик.
Коментарі