Ексклюзиви
вівторок, 29 липня 2008 07:07

На Буковині знизилася смертність немовлят

Чернівецька обласна дитяча лікарня отримала медичне обладнання італійського виробництва на суму 888 тис. грн. Міністерство охорони здоров"я надіслало чотири столи із підігрівом та три апарати штучної вентиляції. Апаратуру розмістили у відділенні інтенсивної терапії новонароджених.

— Тепер зможемо лікувати одночасно дев"ятеро дітей, а не шість, як раніше. Тут виходжуємо немовлят вагою до 5 кілограм, лікуємо жовтяницю, — каже головний лікар обласної дитячої лікарні Роман Андрійчук, 62 роки.

Із початку 2008 року лікарня отримала нового устаткування на 1,7 млн грн. Завдяки цьому смертність немовлят в області впала. Раніше із тисячі новонароджених помирало 12 дітей, тепер 9. Керівництво закладу сподівається ще на 500 тис. грн від благодійного фонду Віктора Пінчука. За ці кошти планують купити загальну кисневу систему.

Зараз ви читаєте новину «На Буковині знизилася смертність немовлят». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.11.2011 11:37:46Дорох95.111.156.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Я думаю що еврей навряд чи був офіційним стукачем, заради прихильності до себе міг лизати дупу

14.10.2011 09:14:03статист94.178.113.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

вербовали в КГБ ,ну парень дает ещё один Слюсарчук,почему весь аферизм зарождается во Львове ???перебираются в Киев ,уже два города в Украине идиотов и аферистов ,нет, срочно столицу в Харьков ,

26.11.2011 14:59:04BassOneB178.95.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

столицю малоросії, то будь-ласка...

05.09.2011 20:35:44Мюнхаузен(барон)46.200.65.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

А я ему верю,он из наших!

05.09.2011 19:33:16Олег178.74.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тягнибок нормальний мужик, який дійсно може навести порядок в державі.

26.11.2011 15:01:23BassOneB178.95.179.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

може досить з країни нормальних мужиків? вже один презикдент, другий прем'єрмюністр...
Інформація до роздумів - у Львівській міській раді свободівці непогано знюхалися з регіоналами...

05.09.2011 18:56:27Віктор178.150.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено] Пані Ірина Фаріон ніколи не була кандидатом у члени КПРС. Швидше ти з*їв би лайно собаче ніж вона стала б членом КПРС. "Свобода" прийде-порядок наведе! Всьому бидлу що писало нижче про Олега Ярославовича усіляку [Видалено] велике прохання зайти у стійло стати раком і стулити свої [Видалено] дурні та смердючі. Бидло має сидіти в хліву й ЗЕКА у дупу цілувати.

26.11.2011 15:05:56BassOneB178.95.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Неможна сліпо йти за лідером Свободи, дивися і аналізуй сам, просто знайди (хоча це вже важко) маєтки Тягнибока, подивися на його автопарк і т.д. А ще краще подивися на список який пройшов по Свободі - молоді хлопаки, переважно діти заможних спекулянтів і бандюків (де татки покупляли місця своїм дітям). Також подивися на рішення в Львівській міській раді які так гречно свободівці приймають з регіоналами? Не насторожує?

05.09.2011 20:03:32рок194.44.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А воно так і робить,часом за парочку USD їм дозволяють висловити думку господаря

05.09.2011 18:23:48смерш95.132.14.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Покойник Черновол тоже когда пи.дел, что сидел за "дииисиду", а оказалось, что за изнасилование. Так и Тягнысрак теперь записной борец с НКВД, которого в 80-х уж 40 лет как не было. Великий "борчила" был - а на комосмольском собрании присутствовал. Как и его подстилка Педрион, которая кандидатом в члены КПСС была.

05.09.2011 18:22:1911180.239.242.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Так он еще тогда дегенератом и олигофреном был, судя по рылу на фото... "боротися не лише з дідами, а й з енкаведистами" - То-то ему НКВД в 1989 году чудился, хотя расформирован еще в 1946м... :)

05.09.2011 18:18:17ДІД92.113.129.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ти ще й досі чоловіком не став.Якщо ти був чмом то він тебе і вербував.До нормальних не підходив.

05.09.2011 18:27:40ДІД 294.179.164.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

То чиста правда ! До нормальних солдат КДБовці не підходили й не вербували ! А якщо підходил, то значить завербували. Тим то зараз "свобода" фінансується партією ще одного КДБівського стукача, який з двома судимостями міг виїжджати за кордон на "спортивні змагання".

05.09.2011 18:17:07Ющенка109.162.73.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

[Видалено]ты пане Олеже ТягныВбок:)

05.09.2011 18:11:32харитон109.200.246.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

никто никогда особистов по имени не знал, только приближённые

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути