Ексклюзиви
вівторок, 09 серпня 2016 23:40

З'явилося відео репетиції параду до Дня Незалежності

З'явилося відео репетиції параду до Дня Незалежності
www.rbc.ua

В мережі з'явився відеоролик з репетиції Маршу незалежності.

Відео з'явилось на каналі Військового телебачення на Youtube.

На ролику українські військові сумлінно готуються до маршу, який відбудеться у Києві 24 серпня з нагоди 25-річчя незалежності України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремль готується зірвати 25-ту річницю Незалежності України

Нагадаємо, стало відомо, яку техніку покажуть на військовому параді на День Незалежності.

Зараз ви читаєте новину «З'явилося відео репетиції параду до Дня Незалежності». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.07.2012 10:11:46Сергей46.30.167.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шоу "Помаранчова революція" продовжується. Пройшло з того часу 8 років. Люди відпочили за цей час, а тепер знов чимось треба розважитися. Удачи господа.

07.07.2012 13:32:47Papa212.248.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно яйца держать в правой руке.

07.07.2012 09:11:52Терорист193.151.107.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Та ви що це ж замах на президента -всі знають що його можна збити з ніг 1м яйцем

06.07.2012 20:20:35швейк95.135.123.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Міліціонери та їхній міністр повинні відповісти перед законом за постраждалих біля Українського Дому. Їм це не минеться.

06.07.2012 16:41:20левко94.27.55.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина!

07.07.2012 00:30:06ZheKa95.132.233.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Це вірно, але в іншому контексті....

06.07.2012 22:58:03GRiM91.207.66.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Олігофрени" не розуміють, що прийняття цього закону є певним ходом політтехнології:
- по-перше, країна ділиться навпіл і вони себе забезпечують пожиттєвим електоратом;
- по-друге, поки захід і схід між собою конфліктують, - увага людей відвернута від проблем в країні (хороше підґрунтя для того щоб, що хотіти те й робити, з боку політиків), і – від того, що жодна, їхня, передвиборча соціальна обіцянка ("покращення життя") не виконана. А, на "носі" - вибори, а кандидати п...!
Також, цей закон "вбиває" Україну.
І, чи, не набридло Вам бути стадом бидла?
Люди як на заході так і на сході і, на півдні України, живуть однаково - "хреново", за виключенням деяких п…

06.07.2012 22:58:37GRiM91.207.66.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Для того щоб досягти "покращення життя", ми, товариші-розмовляючі, чи то на українській мові, чи то на російській чи, на іншій (так склалося історично і не без гріха по відношенню до України і до її української мови), повинні мислити і діяти спільно, стати українцями (не залежно від мови), вчитися і вчити наших дітей бути українцями, мислити по "українському", тобто спільно, без поділу на національність, тоді і у нас Шановні, буде "ЖИТТЯ", а не виживання.

06.07.2012 14:19:09Люлька85.93.131.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да, долго ждать прийдётся, так и цыплят высидят. А когда дождутся, то Скорее всего рванут свои из штанов.

06.07.2012 13:32:38Алекс103.10.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пиписьки уже не стоят, "остается только яйця трыматы":)

07.07.2012 00:25:30ZheKa95.132.233.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ахаха как весело!(((( У тебя может еще и стоит, вот только думаешь ты только им(((

06.07.2012 12:30:47viz92.113.251.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Краще б страусині...:)

06.07.2012 10:59:02Лесь130.185.42.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Зараз дуже на часi пожертвувати собою Тягнибоку, Фаріон або Міхальчишину. Треба не тільки говорити, а зробити щось відважне. Прилюдне самоспалення булоб дуже патриотично і ми булиб їм вдячні. Якщо для них патриотизм це джип і промови, то друзі повинні їх вмовити на цей крок.

06.07.2012 20:21:57ЛесюОкупанту95.135.123.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

БУЗИНА ЗАПОЛОНИЛА УКРАЇНУ. ОЧИСТИМО УКРАЇНУ ВІД БУР"ЯНУ !!! 10 % БУЗИНИ ОГОЛОСИЛО УКРАЇНІ ГРОМАДЯНСЬКУ ВІЙНУ ЗГІДНО проекту ЗАКОНУ №9073

06.07.2012 10:35:36Свату95.135.57.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А чим, крiм того, що говориш украiнською ( хоч пишеш з помилками), докажеш, що ти украiнець? Адже укр. мовою можна навчити розмовляти й папугу, але ж не скажеш, що папуга там гуцул, чи галичанин.

06.07.2012 13:24:20alex188.28.206.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А что, попугаи только донецкие бывают???

06.07.2012 12:03:20сват77.52.3.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Папугу може і можна,а Азарова ни фига не научиш. А я стараюсь.Я сам собі доказав а ти доказуй кому хочеш

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути