пʼятниця, 11 липня 2025 17:05

Спецтема: Війна Росії проти України

ЗСУ обстріляли російський авіазавод та виробництво ракет для ППО

ЗСУ обстріляли російський авіазавод та виробництво ракет для ППО
У Генштабі підтвердили атаку по РФ. Фото: Генштаб ЗСУ

У ніч на 11 липня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у координації з іншими складовими Сил оборони, завдали ударів по критично важливих об'єктах оборонно-промислового комплексу РФ.

Основними цілями стали авіаційний завод у Луховицях та підприємство з виробництва зенітних ракет у Тулі, повідомили у Генштабі ЗСУ.

Зокрема, було уражено Луховицький авіаційний завод імені Вороніна - філіал акціонерного товариства "РСК "МіГ". Це підприємство виконує повний цикл робіт зі складання російських бойових літаків МіГ, включно з механічною обробкою деталей, фінальним складанням і льотними випробуваннями.

"Зафіксовано вибухи та пожежу на території підприємства", - йдеться у повідомленні.

Крім того, спільно з підрозділами Сил спеціальних операцій ЗСУ та Служби безпеки України, було уражено Конструкторське бюро приладобудування імені академіка Шипунова. Це підприємство є ключовим елементом у виробництві ракет для зенітних ракетних та зенітних ракетно-гарматних комплексів (ЗРК/ЗРГК) російської армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під ударом опинився російський авіазавод з виробництва МіГів

"Зафіксовано вибухи, дим над промисловою зоною, а також рух карет швидкої допомоги та пожежної техніки у напрямку цілі", - йдеться в офіційному повідомленні.

Результати ураження наразі уточнюються, однак обидві цілі мають стратегічне значення для російських оборонних спроможностей, особливо у контексті забезпечення армії авіацією та протиповітряними засобами.

Ці удари стали частиною кампанії зі зниження ракетно-бомбового потенціалу противника.

Вночі під ударом дронів також було Підмосков'я, зокрема місто Дубна, де розташоване підприємство з розробки безпілотників "Кронштадт". Раніше по ньому вже завдавали ударів. Також повідомляється про велику кількість БПЛА та вибухів у Тверській області.

Зараз ви читаєте новину «ЗСУ обстріляли російський авіазавод та виробництво ракет для ППО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути